Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Dziś chcielibyśmy podsumować  rok 2018, jeśli chodzi o ilość zużytych katalizatorów, które zebrały firmy działające w poszczególnych województwach. Pod uwagę wzięte zostały nie tylko katalizatory z samochodów osobowych, ale i z ciężarówek, autobusów, motocykli czy maszyn. Ile zebrano ?

Liczba katalizatorów zebranych przez firmy w poszczególnych województwach – 2018 rok

Dziś chcielibyśmy podsumować  rok 2018, jeśli chodzi o ilość zużytych katalizatorów, które zebrały firmy działające w poszczególnych województwach. Pod uwagę wzięte zostały nie tylko katalizatory z samochodów osobowych, ale i z ciężarówek, autobusów, motocykli czy maszyn. 

Poniższy rysunek prezentuje roczną sumę zebranych katalizatorów.

Jak widać, na pierwszym miejscu uplasowało się województwo małopolskie z grupą kapitałową DS Auto, w skład której wchodzi największy w Polsce recykler katalizatorów – Unimetal Recycling Sp. z o.o.

Ilość jaką zebraliśmy jest imponująca i wynosi aż  384 000 katalizatorów o kodzie 16 08 01 oraz 16 08 03.  Na drugim miejscu znalazły się firmy z województwa wielkopolskiego z ilością 46 tys., a następnie województwo mazowieckie, w którym skupy odnotowały wartość 33 tys. sztuk.

Na uwagę zasługuje również województwo lubuskie, w którym liczba ta wynosi niecałe 29 tysięcy zużytych urządzeń.

Skąd wziął się tak dobry rezultat jaki osiągnęliśmy ? 

Mimo mniej korzystnej lokalizacji niż w przypadku województw z większą ilością mieszkańców jak np. mazowieckie, śląskie czy wielkopolskie, znaleźliśmy się na pierwszym miejscu rankingu.

Nasza pozycja i ilość katalizatorów, które skupujemy i poddajemy recyklingowi, wynika przede wszystkim z tego, że jako jedyne przedsiębiorstwo zajmujące się tym, posiadamy tak rozbudowaną sieć partnerskich punktów skupu w całym kraju. Punkty te zajmują się ilościami detalicznymi, podczas gdy my przyjmujemy dostawy hurtowe od największych stacji demontażu w Polsce.

Wszystkie punkty, z którymi mamy przyjemność pracować to skupy godne zaufania, które cieszą się dobrą opinią wśród sprzedających. Mamy świadomość tego jak wiele jesteśmy w stanie zrobić razem i jak bardzo ta współpraca jest dla wszystkich budująca. Gdy słyszymy pochlebne opinie, że dzięki nam czyjaś firma się rozwinęła i odnosi sukcesy stosując nasze rozwiązania, to wiemy, że to wszystko ma ogromny sens, a nasza wytrwała praca nie idzie na marne.

Ponadto korzystamy z najlepszego narzędzia do przeprowadzania wyceny –  największej internetowej bazy katalizatorów CatCatalog, liczącej ponad 7 700 modeli. Dzięki temu narzędziu, punkty skupu, które chcą się rozwijać i działać prawdziwie profesjonalnie, mogą ten plan zrealizować. Bez takiego wsparcia musiałyby zaopatrzyć się samodzielnie w kosztowny sprzęt służący do analizy zawartości metali szlachetnych i przeprowadzić analizę wszystkich modeli, które chcą przyjąć. My tą pracę wykonaliśmy za nich.

To co nas wyróżnia na rynku to także własne laboratorium. Dzięki niemu, nasza oferta jest kompletna, a kontrahenci unikają udziału pośredników w całym procesie. Możemy więc zaproponować Wam najlepsze możliwe ceny. Analiza odbywa się na miejscu, a w dodatku jest ona jawna, wiec każdy kto chciałby podjąć z nami współpracę może obserwować jak pracujemy. Nie mamy przed Wami tajemnic.

Siła laboratorium tkwi nie tylko w stosowanej technologii – certyfikowanych spektrometrach, które wskazują rzeczywistą zawartość metali szlachetnych w materiale. O jego renomie decydują przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Są to najlepiej wykwalifikowani fachowcy z ogromną wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Posiadanie drogiego i dobrego sprzętu samo w sobie nie spowoduje sukcesu. Na pewno pomoże, ale nie jest wystarczające. Najważniejsi są ludzie, którzy mają odpowiednie umiejętności i wiedzę, by posługiwać się nim. Laboratorium wyposażone jest w certyfikowane spektrometry stacjonarne takie jak ICP MS, który jest niewątpliwie najlepszą pozycją na rynku na ten moment, oraz spektrometry przenośne godnej polecenia marki Olympus.

To co możemy zaoferować jako jedna z nielicznych firm to transport odpadów. Jednorazowo może on wynieść aż 24 tony. Jeśli planujecie zatem tak dużą dostawę, zachęcamy do kontaktu. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia, zarówno na potrzeby transportu, jak i samego zbierania czy przetwarzania odpadów o kodach 16 08 01 i 16 08 03. Możemy więc podjąć współpracę w zakresie skupu wszystkich typów katalizatorów na rynku.

Warto wspomnieć również o nowoczesnej hali, wyposażonej w niezawodny park maszynowy, na który składają się maszyny do rozcinania katalizatorów i odzyskiwania monolitu oraz precyzyjne młyny kulowe, które mielą monolit, do uzyskania materiału sypkiego o odpowiedniej granulacji, który przekazywany jest do laboratorium. Dobrej klasy sprzęt i doświadczeni fachowcy to najlepsze możliwe połączenie.

Ostatni – możliwe że najważniejszy – powód naszego miejsca w rankingu to zadowolenie ludzi, z którymi współpracujemy i których nigdy nie zawiedliśmy. To dzięki zaufaniu jakim nas darzycie osiągnęliśmy tak wiele.

Dziękujemy wszystkim za współpracę w 2018 roku. Robimy wszystko, aby i ten rok okazał się równie owocny.

Skontaktuj się aby podjąć z nami współpracę !

Tel. +48 604 611 917

dsautospzoo@wp.pl