Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup katalizatorów Poznań – Wielkopolskie

Herb: Miejscowość: Numer telefonu: Punkt stacjonarny: Wiarygodny partner: Ocena: Godziny otwarcia: Imię:
Herb Poznań
+48510545076 NIE
Średnia ocena:  
 (5) opinii
Przemo

Najlepszy...

Bardzo miło czytać takie opinie! Dziękuję

Pn-Pt: 24h/dobę
Sobota: 24h/dobę
Niedziela: 24h/dobę
Mariusz Zobacz
Herb wielkopolskie, Polska
Całe województwo
732 740 075 NIE
Średnia ocena:  
 (0) opinii
Pn-Pt: 9:00 - 19:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Grzegorz Zobacz
Herb ul. Rzemieślnicza, 62-081 Przeźmierowo
Giełda samochodowa
609 010 599 NIE
Średnia ocena:  
 (0) opinii
Pn-Pt: CZWARTEK 5:30 - 10:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: 5:30 - 10:00
Michał Zobacz
Herb wielkopolskie, Polska
Całe województwo
609 010 599 NIE
Średnia ocena:  
 (0) opinii
Pn-Pt: 8:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 16:00
Niedziela: 6:00 - 13:00
Michał Zobacz

Kim jesteśmy?

W branży recyklingu katalizatorów działamy od wielu lat. Firma DS Auto powstała w 2000 roku jako lokalny skup katalizatorów, a dziś jest częścią grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o. Stawiając na najnowsze rozwiązania technologiczne i rzetelność wobec klientów, udało nam się osiągnąć pozycję lidera branży w tej części Europy, również na terenie województwa wielkopolskiego, a w szczególności Poznania.

Oferta i technologia

Ogromna precyzja i dokładność, która jest niezbędna w procesie recyklingu katalizatorów, wymaga świetnej jakości maszyn i dokładnej aparatury pomiarowej. W DS Auto zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę. Stawiamy na wiarygodność, dlatego nasi eksperci opracowali przejrzyste i klarowne kryteria klasyfikacji i wyceny. Skupujemy:

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Uzyskane przez nas pozwolenia i certyfikaty są nie tylko gwarancją tego, że działamy zgodnie z obowiązującym restrykcyjnym prawem – dzięki nim mogą być Państwo pewni, że na każdym kroku zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

Skontaktuj się z nami w Poznaniu!

DS Auto to firma założona w 2000 roku. Nasza główna siedziba mieści się w Chrzanowie, skup katalizatorów prowadzimy jednak na terenie całej Polski, skupiając naszą uwagę na takich miastach, jak Poznań.
Jako partner biznesowy, oferujemy Państwu nie tylko jasne i korzystne warunki współpracy, lecz także wygodę i oszczędność czasu. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli na terenie województwa wielkopolskiego, który nie tylko odpowie na Państwa pytania, ale też przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.