Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup katalizatorów Lubuskie

Herb: Miejscowość: Numer telefonu: Punkt stacjonarny: Wiarygodny partner: Ocena: Godziny otwarcia: Imię:
Herb ul. Lwowska 5b, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Całe województwo
668 233 004 TAK Wiarygodny partner
Średnia ocena:  
 (5) opinii
Mirosław

Świetny...

Dziękujemy za opinię!

Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Szymon Zobacz
Herb Zielona Góra, Polska
Całe województwo
+ 48 510 545 021 NIE Wiarygodny partner
Średnia ocena:  
 (5) opinii
Damian

Polecam...

Również dziękujemy za udaną współpracę, oby tak dalej :)

Pn-Pt: 8:00 - 21:00 (odbiór w czwartki)
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: Zamknięte
Piotr Zobacz
Herb 69-110 Rzepin
+48 668 233 004 NIE Wiarygodny partner
Średnia ocena:  
 (4) opinii
Gerwazy

Jestem...

Pn-Pt: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Szymon Zobacz

Kim jesteśmy?
Nasza firma współpracuje z dużą ilością wielkich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraje, w tym również na terenie województwa lubuskiego oferując im bezpieczny i legalny skup katalizatorów na bardzo korzystnych warunkach. Działamy od 2000 roku, a od pewnego czasu jesteśmy częścią grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o.

Technologia i oferta
Wiemy jak bardzo ważna jest precyzja i dostęp do nowoczesnych technologii, jeżeli chodzi o temat odzysku metali szlachetnych ze zużytych katalizatorów. Z tego powodu posiadamy nowoczesne urządzenia i maszyny oraz szereg zezwoleń, na prowadzenie przerobu i skupu katalizatorów. Wykwalifikowana kadra, nowoczesność i precyzja sprawiają, że stajemy się liderem skupu katalizatorów w tej części Europy o czym świadczy stale rosnąca liczba naszych klientów między innymi w woj. Lubuskim. Skupujemy:

Co nas wyróżnia?
Dzięki naszemu prawie 20 letniemu doświadczeniu wypracowaliśmy przejrzyste i jasne warunki wyceny i klasyfikacji, dlatego zawsze otrzymasz od nas konkretną, korzystną ofertę, z klarownym uzasadnieniem zaproponowanych cen za skup Twoich katalizatorów. Szybka, bezpłatna wycena, szereg certyfikatów i zaświadczeń stanowią gwarancję pewnych transakcji z naszą firmą, a mocna pozycja na rynku pozwala nam na zaoferowanie korzystnych rabatów dla stałych klientów.

Skontaktuj się z nami w Zielone Górze
Mimo, że nasza główna siedziba mieści się w Chrzanowie, to dzięki dynamicznemu rozwojowi możemy być również w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i każdym innym mieście w województwie lubuskim. Wiemy jak ważna jest dla Ciebie szybka wycena oraz wygoda, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami terenowymi, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszelkie pytania i zaprezentują Ci naszą szczegółową ofertę.