Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Program Wiarygodny Partner

Pamiętacie nasz autorski program „Zdrowe Relacje Biznesowe”? Pisaliśmy o nim już parę razy. To inicjatywa stworzona wspólnie z naszym Partnerem – firmą Unimetal Recycling (największym recyklerem katalizatorów samochodowych), by propagować właściwe zachowania wobec Klientów.

Naszym zdaniem powinny być one normą, a nie wyjątkiem. Mowa tu o uczciwości, dbałości o potrzeby Klienta, otwartości na rozwiązania, które będą korzystne dla obu stron oraz zaangażowaniu. Są to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Zależy nam na tym, aby skupy z którymi współpracujemy również cieszyły się dobrą renomą. Dziś chcielibyśmy wyróżnić te punkty partnerskie, które ochoczo włączyły się do programu, by krzewić wśród innych przedsiębiorców ideę Zdrowych Relacji Biznesowych, i dla których wspomniane zasady współpracy są priorytetem. Obserwujemy z satysfakcją ich pracę, pozytywne opinie jakie otrzymują i bacznie przyglądamy się ich polityce firmowej.

Przedstawiciele wspomnianych punktów otrzymują od nas certyfikat Wiarygodnego Partnera. Listę punktów, które zostały tak uhonorowane znajdziecie Państwo na naszej stronie. Certyfikaty zostaną przypisane także do indywidualnych wizytówek przedstawicieli w zakładce „Punkty skupu”.

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów: