Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Jak wyceniać katalizatory na stronie DS AUTO?

Jak zapewne zauważyliście, nasza strona ciągle ewoluuje. Chcemy by była przyjazna dla użytkowników. Dokonujemy więc stopniowych modyfikacji, by zmaksymalizować jej użyteczność, a korzystanie było jeszcze bardziej intuicyjne.

Prócz bardziej funkcjonalnego designu, w którym łatwiej się odnaleźć osobom odwiedzającym po raz pierwszy naszą stronę, postanowiliśmy ulepszyć sposób wyceny katalizatorów.

Coraz więcej osób sprzedających katalizatory u naszych Partnerów, przychodzi nie z jednym, a z kilkoma sztukami. Nic dziwnego – ilość używanych samochodów na rynku rośnie z roku na rok, a ceny zużytych egzemplarzy kuszą.

Z myślą o tych osobach postanowiliśmy nieco zmodyfikować sposób wyceny, tak by sprzedaż większej ilości egzemplarzy była jeszcze bardziej korzystna.

W związku z powyższym, wysokość ceny detalicznej zależeć będzie od łącznej ilości sprzedawanych katalizatorów. Im większa, tym cena jest bardziej atrakcyjna.

W DS AUTO możemy teraz wskazać 4 przedziały cenowe – w zależności od liczby egzemplarzy sprzedawanych jednorazowo.

  • 1-5 katalizatorów  – najbardziej podstawowa wersja sprzedaży. Pamiętajcie, że tutaj, tak jak w przypadku pozostałych opcji, cena jest aktualizowana codziennie na bieżąco, w oparciu o kursy metali szlachetnych (kitco.com) Warto więc sprawdzać ceny poszczególnych modeli w dniu sprzedaży. Dlaczego? Przykładowo – gdy sprawdzamy cenę wybranego katalizatora w poniedziałek, a sprzedajemy w piątek, może się ona znacząco różnić, co jest naturalnym zjawiskiem. Pamiętajcie też, że w cenniku podajemy Wam ceny netto – to ważna informacja w kontekście zmian w prawie jakie zaszły w listopadzie bieżącego roku.
  • 6 – 10 katalizatorów – Gdy macie już kilka sztuk, śmiało zaproponujemy Wam jeszcze lepszą cenę. Na pewno odczujecie różnicę 🙂 Jak to wygląda w praktyce?

Rys.1 Aktualne ceny detaliczne katalizatora z oznaczeniem 46526135 w dniu 14.11.2019 r

  • 10 – 150 katalizatorów – Przechodzicie na kolejny “pułap” cenowy i zyskujecie jeszcze więcej w skupach partnerskich DS AUTO. Posiadając 10 i więcej egzemplarzy, możecie dokonać wyceny w dedykowanym panelu o nazwie CATALog. Rejestracja jest darmowa i zajmie Wam nie więcej niż minutę. Na start otrzymujecie 10 tokenów – wycen do wykorzystania. Dodatkowo, za udostępnienie CATALogu na facebooku, otrzymacie 20 extra tokenów. Kolejne tokeny możecie uzyskać także biorąc udział w organizowanych przez nas cyklicznie akcjach promocyjnych (np. 31 października wpisując hasło “HALLOWEEN2019” można było otrzymać 20 dodatkowych wycen). Warto zapisać się do newslettera, by nie przegapić takich okazji. Co jeśli jednak zabraknie Wam tokenów? Nic trudnego! Wystarczy podjąć współpracę z jednym z naszych punktów partnerskich. Mogą oni przyznawać indywidualną, dostosowaną do Waszych potrzeb ilość wycen do wykorzystania. Dzięki temu, zawsze będziecie wiedzieć ile otrzymacie za dostarczone urządzenia.
  • Powyżej 150 katalizatorów/miesiąc – Posiadając taką ilość katalizatorów, koniecznie skontaktujcie się z nami, by otrzymać indywidualną ofertę. Dostarczając nam hurtową ilość określoną powyżej, możecie zostać jednym z naszych punktów partnerskich i cieszyć się przywilejami jakie wówczas przysługują. Dzięki stałej współpracy możecie liczyć na: jeszcze wyższe ceny, nielimitowany dostęp do tabletu z aplikacją CatCatalog z aktualnymi cenami 8 500 modeli, bezpłatną reklamę na oficjalnej stronie DS AUTO, reklamę w mediach społecznościowych, możliwość odbycia szkoleń tematycznych czy uzyskanie pomocy w zakupie spektrometru XRF czy ogarnięciu dokumentacji środowiskowych.

Posiadając kilkadziesiąt sztuk, warto “dozbierać” wymaganą ilość i skorzystać z pełnego wachlarza korzyści.

Sprzedajecie hurtową ilość katalizatorów (powyżej 150 sztuk) ? Skontaktujcie się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz w zakładce “Współpraca“.

Tel: +48604611917
E-mail: dsautospzoo@wp.pl