Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
Województwo Małopolskie

Sebastian

 • Adres:

  ul. Wielki Wygon 21, 33-340 Stary Sącz

 • Numer telefonu:

  739 229 229

 • Adres email:

  metalex@opoczta.pl

 • Godziny otwarcia:
  • Pn-Pt: 8:00 - 16:30
  • Sobota: 8:00 - 13:00
  • Niedziela: Zamknięte
 • Herb
 • Punkt stacjonarny obsługi: TAK
 • Skup katalizatorów: TAK
 • Skup akumulatorów: TAK
 • Dojazd do klienta: TAK
 • Analiza XRF Spektrometr: TAK
 • Wycena po numerach: TAK
 • Skup monolitu i filtrów DPF: TAK
 • Auto-kasacja: NIE

Opinie

Dodaj opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię.

Średnia ocena:  
 (10) opinii
Kamil

Polecam w 100% chłopaki znaja się na rzeczy wszystko wytłumaczyli jak należy. Najlepsza cene dostałem właśnie u nich a jechałem do nich aż 80km ponieważ wyceniają normalnie po numerach z katalizatora a nie kombinują i wymyślają ceny z kosmosu zaniżając jak inne skupy katalizatorów czy złomu. Śmiało można do nich wysłać kurierem i również można się dogadać. POLECAM !

Cieszymy się, że nie zawiedliśmy Pana oczekiwań, a cena okazała się najwyższa ze wszystkich.

Miro

Witam wszystkich odwiedzających trafiłem tutaj kilka lat temu chłopaki mają najlepszy skup w Polsce fachowa obsługa oraz rzetelność serdecznie polecam Metalex Stary Sącz !!!

Dziękujemy za tak miłe słowa. Nasza długa współpraca jest dla nas najważniejszą recenzją

Franek

Miła i fachowa obsługa ceny też bardzo dobre polecam

Dziękuje za polecenie

Mateusz

[:pl]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:en]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:hu]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:de]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:fr]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:es]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:tr]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:ar]Sprzedałem zużyty katalizator Bardzo polecam, chłopaki znają się na robocie wszystko mi profesjonalnie wytłumaczyli jak ktoś ma wątpliwości dzwońcie doradzą pomogą Pozdrawiam ??[:]

Bardzo nam miło, zawsze chętnie wszystko wyjaśnimy - jak wyceniamy, skąd się wzięła cena itd. Zapraszamy wszystkich!

Dariusz

[:pl]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:en]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:hu]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:de]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:fr]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:es]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:tr]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:ar]Bardzo rzetelna firma profesjonalne podejście sprzęt na wysokim poziomie . Polecam[:]

Super, dziękujemy za komentarz.

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Artykuły

2021-02-28Aktualności
KATALIZATOR 82453725/METAL Z FIAT

Katalizator o numerze 82453725/METAL charakteryzuje symetryczna obudowa z dwoma wylotami położonymi przeciwlegle...

Zobacz artykuł

Katalizator o numerze KTA018/A2114901314/METAL charakteryzuje bulwiasta obudowa, która posiada dwa wyloty...

Zobacz artykuł

Katalizator o numerze 8G0178/112029167000/METAL należy do części występującej w pojazdach marki Volkswagen, Audi, Skoda, Seat...

Zobacz artykuł

Katalizator o numerze 799AAA/METAL cechuje owalny kształt obudowy na końcu której znajdują się dwa wyloty, w całości katalizator przypomina zawinięty w papierek cukierek...

Zobacz artykuł
 • Nasi Partnerzy dokonują wyceny na podstawie oznaczenia wybitego na obudowie katalizatora – nie na podstawie marki, modelu pojazdu czy pojemności silnika.

  Już wkrótce planujemy uruchomić na stronie DS AUTO wyszukiwarkę katalizatorów według modeli samochodów. Będzie to największa taka baza wiedzy, którą znamy.

  Tymczasem możecie śmiało korzystać z „lupki” znajdującej się po prawej stronie menu. Wpisując nazwę wybranego modelu np. Mondeo, znajdziecie artykuły poświęcone katalizatorom, które wykorzystywano w ich układach wydechowych.

 • Aby otrzymać tokeny należy skontaktować się z wybranym przez siebie Partnerem z zakładki „Punkty skupu” na naszej stronie, który przypisze do Państwa konta extra tokeny.

 • Tokeny dają możliwość sprawdzenia cen dowolnych modeli katalizatorów. Jeden token = wycena jednego, dowolnego modelu w naszym systemie CATALog. Aby skorzystać z tokenów należy posiadać konto w CATALogu.

 • Jeśli wykorzystali Państwo limit wycen dostępny w Cenniku na naszej stronie, warto zarejestrować się w CATALogu. Po rejestracji otrzymujecie Państwo 5 dodatkowych wycen. Po ich wyczerpaniu należy skontaktować się z dowolnym Partnerem z naszej zakładki „Punkty skupu”, który udostępni Państwu możliwość sprawdzenia cen większej ilości katalizatorów. Wyceny przyznawane są w postaci tzw. „tokenów”.