Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
Województwo Podlaskie

Rafał

 • Punkt stacjonarny obsługi: TAK
 • Skup katalizatorów: TAK
 • Skup akumulatorów: TAK
 • Dojazd do klienta: TAK
 • Analiza XRF Spektrometr: TAK
 • Wycena po numerach: TAK
 • Skup monolitu i filtrów DPF: TAK
 • Obsługa auto-kasacji: TAK
 • Prowadzenie auto-kasacji: NIE

Opinie

Dodaj opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię.

Średnia ocena:  
 (57) opinii
Piotr Wawrzyniak

Bardzo miła i fachowa obsługa polecam wszystkim.

Dziękujemy za opinię.

Mariusz Barszczewski

[:pl]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORĄCO POLECAM!!![:en]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:hu]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:de]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:fr]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:es]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:tr]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:ar]Odbiór złomu szybko i skutecznie profesjonalna firma GORONCO POLECAM!!![:]

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jesteście Państwo zadowoleni z naszej firmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wizyty!

Cyklon A

Konkurencyjność i profesjonalizm, możliwość negocjacji ceny przy większych ilościach. Podejście załogi od wagi do kasy - mocna 5+. Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że w promieniu 60 km nie znajdziecie skupu, który oferuje takie ceny. Polecam z czystym sumieniem👍

Dziękujemy!!! Ta informacja zwrotna tylko utwierdza nas w przekonaniu, że dbanie o jakość i klienta jest kluczowe. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!

Joanna Goral

Polecam najlepsze ceny w okolicy.

Pani Joanno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania.

Michał Kwiatkowski

Solidna firma, bardzo dobry kontakt.

Zapraszamy do ponownego kontaktu.

Strona 1 z 12:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Artykuły

Witamy w pierwszym dniu słonecznego czerwca. Mamy dla was nasze porównanie cenowe TOP10-ciu najpopularniejszych katalizatorów...

Zobacz artykuł
2023-05-24Aktualności
III Chrzanowskie Eko-Targi

III CHRZANOWSKIE EKO-TARGI za nami! Mimo mało wiosennej aury, sobotnia frekwencja dopisała, a nasi wystawcy zadbali o na prawdę gorącą atmosferę przy swoich stoiskach...

Zobacz artykuł

Zapraszamy serdecznie do naszego cotygodniowego podsumowania TOP10 najpopularniejszych katalizatorów...

Zobacz artykuł

Kolejny czwartek i kolejne zestawienie cenowe naszych TOP 10-ciu najpopularniejszych katalizatorów...

Zobacz artykuł
 • Nasi Partnerzy dokonują wyceny na podstawie oznaczenia wybitego na obudowie katalizatora – nie na podstawie marki, modelu pojazdu czy pojemności silnika.

  Już wkrótce planujemy uruchomić na stronie DS AUTO wyszukiwarkę katalizatorów według modeli samochodów. Będzie to największa taka baza wiedzy, którą znamy.

  Tymczasem możecie śmiało korzystać z „lupki” znajdującej się po prawej stronie menu. Wpisując nazwę wybranego modelu np. Mondeo, znajdziecie artykuły poświęcone katalizatorom, które wykorzystywano w ich układach wydechowych.

 • Aby otrzymać tokeny należy skontaktować się z wybranym przez siebie Partnerem z zakładki „Punkty skupu” na naszej stronie, który przypisze do Państwa konta extra tokeny.

 • Tokeny dają możliwość sprawdzenia cen dowolnych modeli katalizatorów. Jeden token = wycena jednego, dowolnego modelu w naszym systemie CATALog. Aby skorzystać z tokenów należy posiadać konto w CATALogu.

 • Jeśli wykorzystali Państwo limit wycen dostępny w Cenniku na naszej stronie, warto zarejestrować się w CATALogu. Po rejestracji otrzymujecie Państwo 5 dodatkowych wycen. Po ich wyczerpaniu należy skontaktować się z dowolnym Partnerem z naszej zakładki „Punkty skupu”, który udostępni Państwu możliwość sprawdzenia cen większej ilości katalizatorów. Wyceny przyznawane są w postaci tzw. „tokenów”.