Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Tablet wraz z darmową aplikacją CatCatalog otrzymują nasi stali Partnerzy biznesowi. Tym, którzy już ją posiadają i korzystają z niej przy codziennej wycenie, udało się zwiększyć zaufanie Klientów, a zarazem zyski.

Posiadanie tak specjalistycznej aplikacji jest dowodem profesjonalizmu skupu oraz uczciwego i rzetelnego podejścia do przeprowadzania wyceny.
Jak w łatwy sposób korzystać z aplikacji CatCatalog ?

Cat Catalog – prosta instrukcja obsługi aplikacji do wyceny katalizatorów

Jak już pisaliśmy wielokrotnie, do wyceny zużytych katalizatorów służy nam nasza autorska aplikacja Cat Catalog. Pisaliśmy już o jej możliwościach i korzyściach płynących z jej stosowania w codziennej pracy w skupie.

Baza ta liczyła 7000 modeli wraz z aktualnymi cenami, lecz ostatnio powiększyła się o kolejne pół tysiąca katalizatorów, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb rynku katalizatorów.

Cat Catalog daje możliwość prostej wyceny katalizatorów znajdujących się w bazie. Zapewnia Wam zawsze aktualną cenę, która obliczana jest automatycznie na podstawie bieżących cen metali szlachetnych i kursów walut (Kitco).

Tablet wraz z darmową aplikacją CatCatalog otrzymują nasi stali Partnerzy biznesowi. Tym, którzy już ją posiadają i korzystają z niej przy codziennej wycenie, udało się zwiększyć zaufanie Klientów, a zarazem zyski.

Posiadanie tak specjalistycznej aplikacji jest dowodem profesjonalizmu skupu oraz uczciwego i rzetelnego podejścia do przeprowadzania wyceny.

Jak w łatwy sposób korzystać z aplikacji CatCatalog ?

 1. Włączamy darmowy tablet, który otrzymaliśmy od firmy DS Auto. Na pulpicie widoczna będzie ikona aplikacji Cat Catalog. Klikamy w nią.
 2. Aktualizujemy ceny. W tym celu klikamy przycisk składający się z trzech kropek, by rozwinęła się pełna lista dostępnych opcji.Następnie z panelu wybieramy opcję „Pobierz cenniki”.Procentowy pasek postępu pokaże nam ile katalizatorów pobrało swoją aktualną cenę. Aktualizacja cen następuje w ciągu kilku sekund. Jak widzimy na ilustracji, obecnie w bazie znajduje się dokładnie 7517 katalizatorów !Gdy ceny zostały już załadowane, możemy włączyć aktualny cennik, wybierając ostatnią datę. Aplikacja jest wówczas gotowa do użycia.
 3. W polu wyszukiwania „z lupką” wpisujemy interesujący nas model katalizatora, którego cenę chcemy poznać.Po wpisaniu właściwego numeru, pojawią nam się katalizatory w domyślnej kolejności wraz ze zdjęciami modelu.Gdy chcemy, aby katalizatory uporządkowane były według ceny – rosnąco lub malejąco z rozwijanej listy po prawej stronie, wybieramy odpowiednio „sortuj po cenie rosnąco” lub „sortuj po cenie malejąco”.
 4. Do dyspozycji mamy także kalkulator, który sumuje ceny katalizatorów z dostarczonej od Kontrahenta partii. Kolejne katalizatory możemy dodawać do nowo utworzonej listy.
 5. Dodawać katalizatory do listy możemy albo ręcznie – wpisując odpowiednią kwotę, albo dodać konkretny katalizator z panelu wyceny. Aby to zrobić, przytrzymujemy dłużej numer katalizatora, który chcemy dodać do listy. Pojawi się wówczas informacja „Dodaj do zestawienia” – wybieramy ilość katalizatorów o danym numerze i dodajemy do listy zatwierdzając przyciskiem „OK”.
 6. Zapisane listy znaleźć możemy w folderze.
 7.  Aby przewalutować cenę, należy z rozwijanej listy w prawym górnym rogu wybrać opcję „Ustawienia”. Zaznaczamy pole „Pokaż ceny w walucie własnej”, a następnie wybieramy „Pobieraj EURO z cennika” lub „Pobieraj USD z cennika” – w zależności od interesującej nas waluty.
  Aplikacja pozwala nam również na zobaczenie ceny w innych walutach – Euro i Dolarze.
 8. Klikając w poniższą ikonkę, możemy uzyskać informację na temat aktualnych kursów walut oraz metali szlachetnych.
 9.  Aplikacja zawiera także możliwość przeprowadzenia zaawansowanej wyceny katalizatora, który nie znajduje się w bazie. Opcja ta dostępna jest po kliknięciu „ołówka” w menu.  Aby jednak wycenić w ten sposób katalizator, potrzebne nam są takie dane wyjściowe jak: • Waga [kg]   • Wilgotność [%]   • Procentowa zawartość Platyny, Palladu oraz Rodu – dane te możemy uzyskać wyłącznie przy pomocy spektrometru.  Po wpisaniu powyższych danych, wybieramy opcję „wstaw kursy”, dzięki czemu uzupełnione zostaną automatycznie pola: „Cena Pt”; „Cena Pd” oraz „Cena Rh”. Pozostaje nam już tylko zaznaczyć „Oblicz”, a uzyskany wynik możemy dodać do listy. 
 10. Aplikacja Cat Catalog pozwala nam również na wyszukiwanie katalizatorów według marek. Aby wejść do poniższego panelu, przesuwamy obraz w bok (dotykając białych rantów).

Nasza aplikacja nie stanowi już dla Was żadnej tajemnicy. Chcecie otrzymać bezpłatnie tablet wraz z aplikacją ? Koniecznie skontaktujcie się z nami i nawiążmy już dziś stałą współpracę !

Wciąż macie wątpliwości ? –  zobaczcie zadowolenie naszych Kontrahentów

https://www.youtube.com/watch?v=3d6OkGG1D6c

Nadal  za mało ? – zobaczcie jak możemy sprawić, że Wasz skup zyska uznanie i zwiększy zyski – KLIK

Jeśli mimo to nie potraficie się zdecydować – może czas skontaktować się z nami i lepiej nas poznać ?

  Tel. 604-611-917