Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Firmy prowadzące skup katalizatorów w sposób profesjonalny i zgodny z obecnymi przepisami środowiskowymi mogą zostać stałymi Partnerami firmy DS Auto – największego skupu katalizatorów w Polsce.

Jak w DS Auto reklamujemy firmy partnerskie?

Firmy prowadzące skup katalizatorów w sposób profesjonalny i zgodny z obecnymi przepisami środowiskowymi mogą zostać stałymi Partnerami firmy DS Auto – największego skupu katalizatorów w Polsce.

Dla firmy tych przygotowaliśmy pakiet korzyści wynikający ze stałej współpracy, do którego należą między innymi:

  • Bezpłatne otrzymanie tabletu wraz z aplikacją CatCatalog, służącą do wyceny katalizatorów po numerach. Aplikacja ta zawiera ponad 7 000 modeli zużytych katalizatorów z aktualizowanymi na bieżąco cenami, zależnymi od kursów metali szlachetnych oraz kursów walut na giełdach światowych (aktualizowane według Kitco)
  • Atrakcyjną ofertę cenową sporządzoną na w oparciu o jasne i proste kryteria oraz rzetelnie dokonaną wycenę.
  • Pomoc w wyborze profesjonalnego spektrometru do analizy zawartości metali szlachetnych w próbie, prezentacje działania aparatury w praktyce
  • Pomoc w zakresie prawnym na każdym etapie współpracy
  • Doradztwo w zakresie wymogów środowiskowych (rejestr BDO, sprawozdania, itd.)

Jednym z najważniejszych elementów pakietu korzyści jest zapewnienie reklamy. Każdy z naszych Partnerów może liczyć na profesjonalną reklamę, zarówno na naszej stronie jak i w mediach społecznościowych.

Dlaczego jest to tak ważne?

W czasach gdy potencjalni klienci (detaliczni oraz hurtowi) mają tak szerokie pole wyboru pomiędzy różnymi skupami istniejącymi na rynku, reklama nie jest tylko dodatkiem. Jest podstawą. Jeśli myślimy poważnie o prowadzeniu biznesu musimy istnieć w Internecie, by docierać do szerokiego grona osób. Reklama za pomocą „poczty pantoflowej” nie przyniesie nam dużego zysku w tej branży.

Jak reklamujemy naszych Partnerów?

Każdy z naszych stałych Partnerów biznesowych posiada swoją wizytówkę na naszej stronie internetowej. Otrzymujecie zatem możliwość bezpłatnej obecności na stronie internetowej, która znajduje się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google na najpopularniejsze frazy wpisywane przez potencjalnych zainteresowanych. To gwarancja, że osoby posiadające katalizatory do sprzedania trafiają głównie do nas i naszych Partnerów.

Lista partnerów jest przejrzysta i usystematyzowana według województw. Dzięki temu, osoby mieszkające w okolicy bez problemu trafią właśnie do Was. Oprócz tego udostępniamy opcję geolokalizacji. Wystarczy wpisać kod pocztowy lub miasto, aby błyskawicznie uzyskać informację gdzie znajduje się najbliższy punkt skupu. Dzięki temu Twój skup ma jeszcze większą szansę na znalezienie. Co więcej, aby ułatwić proces wyszukiwania najbliższego przedstawiciela, klienci mają do dyspozycji czat oraz infolinię. Podczas szybkiej rozmowy nasz konsultant telefoniczny prześle w sms-ie twoje dane kontaktowe osobom, które mieszkają w pobliżu i są zainteresowane Twoimi usługami.
Jeśli chcesz natomiast powiększyć grono potencjalnych klientów, doradzamy opcję skupu wysyłkowego – takie skupy są przez nas mocno promowane.

Reklamując bezpłatnie swój skup na naszej stronie, korzystasz na jej popularności i prowadzisz swój biznes pod szyldem tak znanej marki na rynku jaką jest DS Auto. Bycie Partnerem największego skupu w Polsce nadaje Twojej firmie wiarygodności i zwiększa zaufanie Klientów.

Facebook

Kolejnym, ważnym kanałem, dzięki którym docieramy z reklamą Twojego skupu do szerokiego grona odbiorców jest Facebook. W całym kraju korzysta z niego prawie 9 mln osób, które spędzają tam średnio 35 minut dziennie. To zatem świetne miejsce na reklamę Twojego skupu. W dodatku nie będziesz musiał poświęcać czasu na prowadzenie fanpage’a. Tym zajmujemy się my. Dla naszych Partnerów zakładamy strony na Facebooku, tworzymy grafikę oraz regularnie zamieszczamy posty – zarówno o treści reklamowej jak i artykuły, ciekawostki motoryzacyjne, zmiany w przepisach, newsy oraz porady związane z utrzymaniem auta w dobrym stanie technicznym. Stosujemy również kampanie płatne.

Wizytówki Google

Jest to kolejna popularna forma reklamy, która dociera do szerokiego grona osób. Stali Partnerzy mogą liczyć na własną wizytówkę w Google Bussiness Site. Co tydzień promujemy najdroższe katalizatory w społeczności Googlowej. Wasi klienci są zatem stale na bieżąco z cenami katalizatorów. Zyskują również świadomość, że pozostawianie tej zużytej części mechanikowi czy wyrzucenie jej jest nieopłacalne. Przy kolejnej awarii katalizatora chętniej zwrócą się do skupu.

Wszystkie przedstawione możliwości są zupełnie bezpłatne. Bez „kruczków” czy ukrytych zobowiązań.

Skorzystaj z naszego wsparcia i zarób jeszcze więcej na katalizatorach !

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie, by zobaczyć jak pracujemy, poznać nas lepiej i omówić możliwości wynikające ze współpracy.

Tel.: 604 611 917