Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Wraz z Unimetal Recycling , największym recyklerem katalizatorów samochodowych w kraju, wypracowujemy sobie coraz silniejszą pozycję na rynku europejskim. Wszystko dzięki nieustannemu wychodzeniu naprzeciw potrzebom rynku. W związku z coraz większą ilością skupów z Europy zachodniej, które nawiązują z nami współpracę, postanowiliśmy udostępnić im kolejny środek transportu, który będzie odbierać największe dostawy katalizatorów.

Transport katalizatorów nie stanowi dla nas problemu !

Jak wiecie stale poszerzamy nasze horyzonty. Rozwój jest tym co nas codziennie mobilizuje i napędza do działania.

Wraz z Unimetal Recycling , największym recyklerem katalizatorów samochodowych w kraju, wypracowujemy sobie coraz silniejszą pozycję na rynku europejskim. Wszystko dzięki nieustannemu wychodzeniu naprzeciw potrzebom rynku.

Jednym z najważniejszych sentencji, które od lat nam przyświecają, jest ta Henrego Forda, który uważał, że “Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej“.

Wszystkie ulepszenia zawsze opracowujemy z myślą o naszych Kontrahentach. Tak jest i tym razem. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że niektóre firmy boją się nawiązywać współpracę z odbiorcami innych krajów z powodu braku własnego transportu, którym mogliby dostarczyć odpady. W związku z coraz większą ilością skupów z Europy zachodniej, które nawiązują z nami współpracę, postanowiliśmy udostępnić im kolejny środek transportu, który będzie odbierać największe dostawy katalizatorów.

Dzięki transportowi, który Wam oferujemy, jesteście w stanie dostarczyć do nas jednorazowo partię katalizatorów o wadze nawet 24 ton ! 

Przewozimy odpady o kodach 16 08 01 oraz 16 08 03. Są to odpady z grupy B 1130 według konwencji bazylejskiej. Dzięki temu brak własnego transportu nie stanowi żadnej bariery do podjęcia owocnej współpracy.

Cieszymy się niezmiernie z Waszego zaufania i wiemy, że w pełni zapracowaliśmy na nie i zbudowaliśmy swoją pozycję prowadząc usługi na najwyższym poziomie. Naszą misją jest kreowanie na całym świecie wizerunku polskiej firmy, jako firmy z potencjałem, która wytrwałością i rzetelnym podejściem do klientów jest w stanie osiągnąć każdy założony cel.

To czym często kierują się zachodnioeuropejskie firmy wybierając właśnie DS Auto oraz Unimetal do współpracy, to własne laboratorium. Laboratorium, w którym pracują wyłącznie osoby ze specjalistycznym wykształceniem chemicznym.

Wyposażone jest w najlepsze możliwe spektrometry do pomiaru zawartości metali szlachetnych w katalizatorach. Stosujemy tu ceniony w środowisku ICP MS oraz urządzenia marki Olympus. Korzystanie z precyzyjnych metod pomiaru przez osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, daje naszym Klientom pewność, że otrzymują realne wyniki pomiaru zawartości platyny, palladu czy rodu w dostarczonej partii, a co za tym idzie kwota jaką otrzymują jest uczciwa.

Dzięki temu, że posiadamy własne laboratorium oraz park maszynowy, unikacie  udziału pośredników w całej współpracy. Nasza oferta jest kompleksowa, a to sprawia, że uzyskujecie u nas najwyższą możliwą cenę za towar.

Jak nawiązać stałą współpracę ? 

Skontaktuj się z nami i umów na dostawę – tylko ilości hurtowe (powyżej 100 sztuk)

Tel. +48 604 611 917

dsautospzoo@wp.pl