Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Nowości w DS AUTO – zmiany w pigułce!

Ubiegły rok obfitował w wiele nowości i udogodnień, które wprowadziliśmy dla Was.

Cel zawsze był jeden – maksymalnie ułatwić Wam znalezienie potrzebnych informacji i uprościć  korzystanie z naszej strony, a tym samym z katalogu katalizatorów, który cały czas rozbudowujemy o kolejne modele poddane analizie ICP.

Dziś chcemy zaprezentować Wam w pigułce co zmieniło się na naszej stronie w ostatnich miesięcy.

Wprowadziliśmy:

Filtr w wyszukiwarce: benzyna/diesel

Ostatnio w cenniku pojawił się nowy filtr, który ułatwi Wam wyszukiwanie modeli katalizatorów na podstawie tego, czy zostały one wycięte z “benzyniaków” czy z “diesli”.

Na razie tylko kilka tysięcy modeli posiada w systemie adnotację dotyczącą rodzaju paliwa, jednak będziemy sukcesywnie poszerzać naszą bazę, aby ułatwić Wam jeszcze bardziej korzystanie z cennika.

Część z Was być może zadaje sobie pytanie – dlaczego ta informacja może być istotna dla osób, które myślą o umówieniu się na sprzedaż zebranego materiału?

Jak wiecie, ogólna kondycja metali szlachetnych na giełdzie nie jest w tym momencie najlepsza, jednak fakt, czy model pochodzi z samochodu z silnikiem benzynowym czy z diesla ma znaczenie! Dlaczego?

*Modele z “benzyniaków” napylone są palladem i rodem, które mocno straciły na wartości w ostatnim czasie.

*Modele z “diesli” z kolei napylane są platyną, której wartość utrzymuje się na podobnym poziomie.

Jeśli więc ktoś bardzo chce zaczekać na tzw. “lepsze czasy”, to najlepiej by odłożył raczej te katalizatory, które pochodzą z aut z silnikiem benzynowym. W przypadku diesli, “odkładanie” nie ma większego sensu.

Zachęcamy do przetestowania nowej funkcji – dajcie znać czy będzie to dla Was pomocne w podejmowaniu dalszych decyzji

Historia cen modeli

Na naszej stronie możecie zobaczyć nie tylko aktualną wartość katalizatorów ale także historię cen każdego modelu, zaczynając od końca października 2023.

Dzięki wykresowi ukazującemu wartości z poprzednich dni, tygodni i miesięcy (zakres danych będzie się zwiększał wraz z upływem czasu), łatwo zapoznacie się z dynamiką zmian na rynku bez przyglądania się kursom giełdowym

Informacja o zawartych pierwiastkach

Jeśli zastanawialiście się którymi pierwiastkami szlachetnymi napylony jest Wasz zużyty katalizatorów, to już nie musicie się zastanawiać 🙂

W cenniku znajdziecie informację czy model zawiera platynę i pallad, pallad i rod a może wszystkie naraz?

 

Legenda z opisem stosowanych skrótów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie musicie wiedzieć czym jest spektrometr XRF lub ICP – posiadanie tej wiedzy to nasze zadanie. Dlatego też konieczne było stworzenie wyjaśnienia poszczególnych skrótów, które siłą rzeczy znajdziecie w naszym cenniku, szukając wartości swojego katalizatora.

Skróty te nawiązują m.in. do wykonywanych w naszej siedzibie technik analitycznych, określających zawartość metali szlachetnych w katalizatorze. Szczegóły:
https://katalizatorychrzanow.pl/oznaczenia-w-cenniku…/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto

Zmniejszyliśmy minimalną ilość katalizatorów konieczną do umówienia dostawy hurtowej do 100 sztuk.

 

Od teraz możecie umówić się na dostawę do siedziby głównej w Trzebini posiadając jedynie 100 sztuk katalizatorów. Skąd ta zmiana? Otwieramy się na Wasze potrzeby.

Zdajemy sobie sprawę, że obecna koniunktura rynkowa nie sprzyja rozwojowi, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapytaniom, chcemy zaprosić Was do siedziby głównej w Trzebini nawet jeśli chcecie sprzedać tylko 100 sztuk.

Z jakimi korzyściami wiąże się ta zmiana?

  • Szybciej spieniężysz posiadany towar;
  •  Częstsze dostawy to mniejsze ryzyko straty przy wahaniach giełdowych;
  • Otrzymujesz natychmiastowy przelew na konto więc możesz bez obaw rozwijać swój biznes;
  •  Nie musisz czekać na zebranie 200 sztuk, jak było do tej pory;
  • Możesz liczyć na korzystniejsze rozliczenie Twojego materiału;

Umów się już teraz na sprzedaż zużytych katalizatorów w naszej siedzibie! (Dla firm powyżej 100 sztuk) telefonicznie +48 604 611 917 lub mailowo – dsautospzoo@wp.pl

Centralka telefoniczna

Dzięki automatyzacji telefonicznej, kontakt z najbliższym skupem w Twojej okolicy nie stanowi najmniejszego problemu. Już teraz, gdy zadzwonisz pod numer +48 600 600 188 i po połączeniu się z automatem wybierzesz z klawiatury swój kod pocztowy, połączymy Cię bezpośrednio z najbliższym, zaufanym Partnerem DS AUTO w Twojej okolicy!

Video lub telekonsultacja

Teraz macie możliwość umówienia się z nami na 20-minutową, niezobowiązującą rozmowę online  przez Google Meet

lub rozmowę telefoniczną na temat indywidualnych warunków współpracy hurtowej w siedzibie głównej w Trzebini.

W trakcie spotkania pomówimy o wzajemnych oczekiwaniach i zaproponujemy najlepsze, dopasowane do Ciebie rozwiązania.

 

Jak się umówić?

wejdź na stronę: https://katalizatorychrzanow.pl/konsultacja-video/  i z kalendarza wybierz dogodny dla Ciebie termin spośród dostępnych, wypełnij krótki formularz zapisu, a na podany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie link do spotkania.

Kliknij w otrzymany link 5 minut przed umówionym spotkaniem lub jeśli wybrałeś rozmowę telefoniczną, znajdź spokojne miejsce i oczekuj na nasz telefon.

 

Zapraszamy serdecznie!