Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Nowa odznaka dla naszych Partnerów – “Zapłacimy więcej”

W sieci skupów DS AUTO znajdziecie ponad 100 punktów partnerskich. Partnerami zostają firmy, które regularnie dostarczają nam materiał (w ilościach hurtowych), posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i pragną rozwijać  swój biznes w oparciu o najwyższe standardy współpracy.

Partnerzy DS AUTO posługują się przy wycenie tabletem z naszą autorską aplikacją CatCatalog, w której znajduje się aktualna wartość ponad 11 tysięcy modeli katalizatorów. Ceny aktualizowane są automatycznie, w zależności od kursów platyny, palladu i rodu na giełdzie.

Jak pewnie zauważyliście przeglądając naszą stronę, cześć Partnerów posiada brzmiący dumnie certyfikat “Wiarygodny Partner”.  Jest on efektem stworzonego wraz z Unimetal Recycling programem “Zdrowe Relacje Biznesowe”, a jego celem jest propagowanie wśród przedsiębiorców idei etycznych zachowań wobec Klientów.

Certyfikatem zostały wyróżnione te punkty, które włączyły się do programu i wykazały się uczciwym podejściem i otwartością na potrzeby Klientów.

W grudniu 2022 r. wprowadziliśmy do sieci DS AUTO NOWĄ ODZNAKĘ dla Partnerów – “Zapłacimy więcej“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co oznacza? Ikonka ta przypięta przy danym punkcie skupu oznacza, że ten Partner ma możliwość zapłacenia za katalizator więcej niż wynika z  cennika na stronie. Taka możliwość dotyczy zwłaszcza powracających do punktu Klientów. Teraz nasi Partnerzy będą mogli dodatkowo wynagrodzić swoich lojalnych Dostawców.

Jak znaleźć Partnera z odznaką “Zapłacimy więcej”?

Wejdź na zakładkę “Punkty skupu” i wybierz swoje województwo.

Jeśli dany punkt skupu posiada nową odznakę, zobaczysz ją zaraz przed ilością gwiazdek, przypisaną Partnerowi.