Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
UNIMETAL RECYCLING MTS CHRZANÓW

KONKURSU NA SLOGAN REKLAMOWY KLUBOWEGO KROKODYLA DRUŻYNY UNIMETAL RECYCLING MTS CHRZANÓW

Jak już wielu z Was zauważyło, w sponsorowanym przez nas klubie Unimetal Recycling MTS Chrzanów pojawił się nowy osobnik, który jest symbolem cierpliwości i zapowiedzi nowych szans.
Mowa oczywiście o Krokodylu, który wraz z nadejściem nowego sezonu wstąpił w szeregi I ligowej drużyny piłki ręcznej mężczyzn.
Nie bez powodu to właśnie to stworzenie zostało wybrane na wizytówkę klubu.


Nazywany Zwierzem Mocy gad reprezentuje ogromną siłę, wigor
i zaciekłość, które bez apelacyjnie można przypisać naszym chrzanowskim szczypiornistom. W kulturze i tradycji jego siła daje ogromne wsparcie, odwagę oraz przebiegłość, które z ufnością będzie można wypatrywać na parkiecie w trakcie rozgrywanych meczów I-ligowych.

Wraz z oficjalną prezentacją symbolu klubowego przygotowaliśmy na profilu klubu dla Was KONKURS, w którym do zgarnięcia jest głośnik JBL.
Z racji, że sami wykorzystujemy w swojej codziennej pracy również moc krokodyla, która jest niezbędna w procesie recyklingu katalizatorów staliśmy się również Fundatorem nagrody.

Zadanie konkursowe wymaga wyzwolenia w Was dozy kreatywności, dzięki której stworzycie najbardziej chwytliwy slogan z wykorzystaniem symbolu Krokodyla, który przyjmie się w szeregi promocyjne klubowej maskotki.

Piosenki, wiersze i inne treści ukazujące zintegrowaną część Krokodyla z klubem są również mile widziane.

Konkurs trwa do 20.10.202. do godz. 21:00.
Rozwiązanie Konkursu nastąpi pod postem konkursowym na stronie Facebooka klubu w dniu 21.10.2022. o godz. 14:00.
Wręczenie nagrody odbędzie się w kolejnym dniu, w trakcie meczu domowego na chrzanowskiej hali przy ul. Kusocińskiego 2, tj. 22.10.2022.  który rozpoczyna się o godz. 17:00.


O wyborze Zwycięscy zadecyduje Komisja składająca się z osób bezpośrednio związanych z klubem.
Komisja dokona wyboru Zwycięzców kierując się kreatywnością, zaangażowaniem, pozytywnym podejściem do zadania oraz błyskotliwością i chwytliwością wykazanej przez uczestników treści promocyjnej, po uprzedniej weryfikacji czy Zgłoszenie konkursowe spełnia wymagania, o których mowa w Regulaminie Konkursu.

REGULAMIN KONKURSU NA SLOGAN REKLAMOWY KROKODYLA

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE 🙂