Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
Katalizator z DPF

Katalizator 31439970/METAL z Volvo XC60

Katalizator o numerze 31439970/METAL montowany był w samochodach marki Volvo XC60. Jego masa wynosi 0.51 kg. Jak można zauważyć, składa się z dwóch elementów – większa w górnej części obudowy posiada otwór. Z drugą, mniejszą częścią połączona jest mocowaniem. Większa blacha jest gładka na powierzchni, natomiast mniejsza posiada wystający element.

Katalizator 31439970/METAL z Volvo XC60

Volvo XC60 to auto osobowe szwedzkiego producenta klasy średniej, o charakterze sportowo-użytkowym, wywodzące się z segmentu SUV-ów. Ten model swoją premierę miał w 2008 roku, a prawie 10 lat później z taśmy produkcyjnej zjechała druga generacja Volvo XC60, która szybko znalazła swoich amatorów, głównie ze względu na oryginalny i ciekawy design, swobodę w prowadzeniu oraz stosunkowo niską awaryjność.

Katalizator 31439970/METAL z Volvo XC60

Bardzo ważną zaletą Volvo XC60 jest to, że posiada wysoki poziom bezpieczeństwa. Szwedzka marka wyznaje zasadę poważnego podejścia do bezpiecznej jazdy. Dlatego auto nie tylko wyposażone jest w  specjalną konstrukcję karoserii zwiększającą bezpieczeństwo, ale posiada również elektroniczne elementy wspomagające, np.: wyświetlacz Driver Alert, system City Safety chroniący przed kolizjami. W 2008 roku, gdy Volvo XC60 miało swoją premierę, model ten został uznany za najbezpieczniejszy w całej historii szwedzkiej motoryzacji. Nie bez powodu samochód ze szwedzkiego koncernu motoryzacyjnego zdobył ogromne zaufanie. Dzięki mistrzowskiej konstrukcji, wykorzystującej chociażby SIPS, broniący przed rezultatami bocznych uderzeń, jak również dzięki przeróżnym układom elektronicznym, które chronią Volvo XC60 przed stłuczkami oraz kontrolują pasy jezdni czy stabilizują doczepioną przyczepę, auto uważane jest za jedne z najbezpieczniejszych na rynku.