Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Weekendy NO LIMIT w DS AUTO!

Witajcie! Dziś mamy nietypową niespodziankę dla wszystkich, którzy korzystają, lub chcieliby skorzystać, z naszego katalogu zużytych katalizatorów. Przygotowaliśmy nowość w naszym skupie – WEEKENDY BEZ LIMITU wycen.

Oznacza to, że w jeden wybrany przez nas weekend w miesiącu, będziecie mogli bez ograniczeń sprawdzić wartość wszystkich modeli, które Was interesują. Bez limitów dotyczących ilości wycen. Akcje będę rozpoczynać się w nocy, z piątku na sobotę o godzinie 0:00 i kończyć o tej samej porze, w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Najbliższy Weekend No Limit już teraz, w dniach 20-22 maja 2022 r.!

Akcję będziemy powtarzać w kolejnych miesiącach, a konkretne daty podamy każdorazowo, kilka dni wcześniej, na naszym facebookowym profilu Cennik katalizatorów-price list of catalysts-ds auto Chrzanów. Gorąco zapraszamy do obserwowania go, by pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Skąd wziął się pomysł na takie udogodnienie? Robimy wszystko, by ułatwić Wam sprzedaż i recykling zużytych części. W ostatnich miesiącach widzimy bardzo duży wzrost zainteresowania tematem, a także wzrost ilości wycen, jakie przeprowadzacie z pomocą naszego cennika. Ogromnie cieszymy się, że tak chętnie z niego korzystacie i macie do nas pełne zaufanie.

Przypominamy o fakcie, że ceny zmieniają się codziennie ze względu na zmiany w kursach giełdowych. Cena ważne jest tylko w dniu jej sprawdzenia.

Zapraszamy do zakładki “Cennik“.