Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup katalizatorów Kielce – Świętokrzyskie

Imię: Herb: Miejscowość: Numer telefonu: Punkt stacjonarny: Odznaki: Ocena: Godziny otwarcia:
Mateusz Herb ul. Ławęczna 84, 26-085 Miedziana Góra
504 429 368 Punkt stacjonarny: TAK Wiarygodny partner Zapłaci więcej
Średnia ocena:  
 (10) opinii
Wojtek

To...

Dziękujemy serdecznie za polecenie i ogromnie się cieszymy, że nasze ceny są satysfakcjonujące.

Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Dowiedz się więcej
Damian Herb ul. Wykień 95, 26-085 Ćmińsk
Giełda samochodowa
511 042 247 Punkt stacjonarny: TAK
Średnia ocena:  
 (5) opinii
Michał

[:...

Dziękujemy.

Pn-Pt: Zamknięte
Sobota: Zamknięte
Niedziela: 7:00 - 12:00
Dowiedz się więcej
Piotr Herb ul. Sędowice 93, 28-411 Michałów
605 268 575 Punkt stacjonarny: TAK
Średnia ocena:  
 (3) opinii
Pjoter

Super...

Dziękujemy za opinię :)

Pn-Pt: 6:00 - 20:00
Sobota: 6:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Dowiedz się więcej

Kim jesteśmy?

W 2000 roku zaczynaliśmy jako niewielki skup katalizatorów. Dzisiaj DS Auto jest częścią prężnie działającej grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o. – działającej na terenie całego kraju spółki o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu i korzystnym ofertom, jakie składamy naszym klientom, firma jest liderem rynku na terenie całego kraju.

Oferta i technologia

Niezawodność, precyzja i dbałość o szczegóły to tylko kilka ważnych aspektów, na jakie trzeba zwracać uwagę w procesie przerobu katalizatorów. Dzięki temu, że jako skup katalizatorów zatrudniamy jedynie najbardziej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, możemy zaoferować Państwu przejrzyste kryteria klasyfikacji i wyceny materiału. Odbieramy od naszych klientów:

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy profesjonalistami. Doskonale rozumiemy, że dla naszych partnerów liczy się nie tylko korzystna oferta, ale także doskonała komunikacja, rzetelność oraz przejrzyste warunki współpracy. Dzięki uzyskanym przez nas zezwoleniom i certyfikatom możemy zapewnić, że działamy w 100% zgodnie z obowiązującymi przepisami, gwarantując bezpieczny i spełniający normy ochrony środowiska proces skupu katalizatorów i ich przerobu.

Skontaktuj się z nami w Kielcach!

Nasza siedziba mieści się w Chrzanowie. Firma, która powstała w 2000 roku, zdołała od tamtej pory mocno rozwinąć zasięg swojej działalności, dzięki czemu dzisiaj możemy odbierać od Państwa katalizatory do recyklingu również na terenie województwa świętokrzyskiego, między innymi w Kielcach.
Szukają Państwo sprawdzonego, rzetelnego partnera doświadczonego we współpracy zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami? Jeśli tak, DS Auto jest do Państwa dyspozycji. Kielce są miastem, gdzie mogą Państwo skontaktować się z jednym z naszych przedstawicieli, który nie tylko zaprezentuje Państwu naszą ofertę, lecz także odpowie na wszelkie ewentualne pytania.