DS Auto Chrzanów

Ustalenia dot. skupu hurtowego (od 100 sztuk): +48 Pokaż numer telefonu Infolinia: +48 570 578 555

Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Purchase of catalytic converters Kielce – Świętokrzyskie

Województwo Imię Telefon
Świętokrzyskie Bogdan 24h/7d
Krzysztof
Tomasz
Marcin
Dariusz
Kamil
Marcin
606 987 490
696 155 186 / 666 154 154
668 736 766 / 731 731 732
720 877 171
600 824 549
726 776 172
796 990 609

Kim jesteśmy?

W 2000 roku zaczynaliśmy jako niewielki skup katalizatorów. Dzisiaj DS Auto jest częścią prężnie działającej grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o. – działającej na terenie całego kraju spółki o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu i korzystnym ofertom, jakie składamy naszym klientom, firma jest liderem rynku na terenie całego kraju.

Oferta i technologia

Niezawodność, precyzja i dbałość o szczegóły to tylko kilka ważnych aspektów, na jakie trzeba zwracać uwagę w procesie przerobu katalizatorów. Dzięki temu, że jako skup katalizatorów zatrudniamy jedynie najbardziej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, możemy zaoferować Państwu przejrzyste kryteria klasyfikacji i wyceny materiału. Odbieramy od naszych klientów:

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy profesjonalistami. Doskonale rozumiemy, że dla naszych partnerów liczy się nie tylko korzystna oferta, ale także doskonała komunikacja, rzetelność oraz przejrzyste warunki współpracy. Dzięki uzyskanym przez nas zezwoleniom i certyfikatom możemy zapewnić, że działamy w 100% zgodnie z obowiązującymi przepisami, gwarantując bezpieczny i spełniający normy ochrony środowiska proces skupu katalizatorów i ich przerobu.

Skontaktuj się z nami w Kielcach!

Nasza siedziba mieści się w Chrzanowie. Firma, która powstała w 2000 roku, zdołała od tamtej pory mocno rozwinąć zasięg swojej działalności, dzięki czemu dzisiaj możemy odbierać od Państwa katalizatory do recyklingu również na terenie województwa świętokrzyskiego, między innymi w Kielcach.
Szukają Państwo sprawdzonego, rzetelnego partnera doświadczonego we współpracy zarówno z małymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami? Jeśli tak, DS Auto jest do Państwa dyspozycji. Kielce są miastem, gdzie mogą Państwo skontaktować się z jednym z naszych przedstawicieli, który nie tylko zaprezentuje Państwu naszą ofertę, lecz także odpowie na wszelkie ewentualne pytania.

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.