Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skorzystaj z transportu naszego Partnera przy następnej dostawie!

Mimo, że od dłuższego czasu Unimetal Recycling, nasz główny Partner, oferuje Wam możliwość skorzystania z ich własnego środka transportu przy dostawie katalizatorów, jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą.

Wprowadzenie kolejnego środka do przewozu hurtowych ilości jest kolejnym ukłonem w Państwa stronę. Wraz z Unimetalem, chcemy aby sprzedaż materiału była jak najbardziej wygodna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z Partnerów.

 Jakie są najważniejsze zalety korzystania z naszego transportu ?

Skorzystanie z dostępnego środka transportu to ogromna oszczędność czasu. Zwłaszcza w przypadku firm, które mają swoją siedzibę na drugim końcu kraju lub w innej części Europy. Często bowiem firmy decydują się na zlecenie Unimetalowi odbioru towaru, międzyczasie mogąc sami zająć się obsługą własnych klientów, wypełnianiem dokumentów, (co zawsze jest czasochłonne) czy innymi ważnymi sprawami. Następnie albo zjawiają się na analizie i rozliczeniu, by zobaczyć od kuchni jak pracujemy i poznać specyfikę pracy laboratoryjnej, albo wolą po prostu zostawić wszystko po stronie recyklera i całość transakcji odbywa się online. 

Wówczas po przyjściu towaru do firmy odzyskiwany jest  z niego monolit, przygotowuje się go do badań, a następnie wykonuje analizę i wycenę. Gdy już uzyskana jest akceptacja ze strony Kontrahentów odnośnie przygotowanego wyliczenia, dział księgowości przelewa gotówkę i przesyłane są pocztą wszelkie konieczne dokumenty zwieńczające sprzedaż. W takim wypadku, cały proces związany z przekazaniem odpadów leży po stronie firmy Unimetal Recycling. To bardzo praktyczne rozwiązanie.

Zdecydowana większość Kontrahentów wybiera właśnie tą opcję, powierzając naszemu Partnerowi  tak wartościowy materiał. Z pewnością nie udałoby się to, gdyby nie fakt, że cieszą się oni ogromnym zaufaniem, zdobytym poprzez 20-letnią obecnością na rynku i  wypracowali sobie pozycję lidera uczciwym podejściem do Klientów i wysokimi standardami etycznymi, których wyrazem jest program Zdrowe Relacje Biznesowe.

Skorzystaj z transportu odpadów o kodzie  16 08 0116 08 03 i wykorzystaj zaoszczędzony czas na co tylko chcesz. Maksymalna jednorazowa dostawa to 24 tony materiału.

Kontakt w sprawie dostawy.

Pamiętajcie też o nowym panelu, dzięki któremu po zalogowaniu otrzymacie 10 dodatkowych wycen do wykorzystania tygodniowo!

https://catalog.vipserv.org/#/rejestracja

Zapraszamy!