Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Podsumowanie 2022 roku w DS AUTO

Za nami kolejny rok pełen intensywnej pracy, wyzwań, zrealizowanych planów ale też wprowadzonych zmian. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie podsumowali ostatnich miesięcy, nim na dobre wejdziemy w nowy, 2023 rok.

Dlaczego warto dokonywać takich podsumowań? Pozwalają one na uświadomienie sobie ile dobrych rzeczy wydarzyło się w minionym czasie, jakie założenia udało nam się zrealizować, z czego jesteśmy dumni, ale też pomagają odkryć co jeszcze możemy osiągnąć. To także symboliczne zamknięcie starych spraw, które pozwala iść dalej i patrzeć naprzód.

Przypomnijmy sobie zatem co razem z Wami udało nam się osiągnąć:

Ostatnie 12 miesięcy to okres intensywnej pracy i tworzenia udogodnień, które jeszcze bardziej rozwinęły naszą sieć partnerską, ułatwiły codzienną pracę i sprawiły, że stała się ona bardziej efektywna. Angażowaliśmy się także w lokalne akcje środowiskowe oraz wsparcie zdrowego stylu życia. Podobnie jak w poprzednich latach, nie zapomnieliśmy o integracji, wspólnym odpoczynku po pracy i lepszym poznaniu nowych członków naszego zespołu.

Co wydarzyło się w ciągu ostatnich miesięcy?

Rozbudowaliśmy nową część siedziby

Prace budowlane rozpoczęły się początkiem 2020, o czym informowaliśmy na blogu Unimetal Recycling.

Dziś nowy budynek jest już na ukończeniu. Prace wykończeniowe we wnętrzu idą pełną parą, dlatego początek roku napawa nas niemałym entuzjazmem.

Przypomnijmy w tym miejscu, że konieczność rozbudowy podyktowana była coraz większą ilością obsługiwanych klientów, a co za tym idzie przyjmowanego do przetworzenia materiału.

Nie możemy doczekać się otwarcia nowej części siedziby!

Stan obecny prac budowalnych

Zebraliśmy 1327 ton marteriału do przetworzenia!

Dziś już oficjalnie mamy przyjemność poinformować wszystkich, że w 2022 roku, w siedzibie głównej przyjęliśmy do przetworzenia 1327,17 ton materiału o kodach 16 08 01 i 16 08 03, z którego zostały odzyskane cenne metale szlachetne: platyna, pallad i rod.

Co pozwoliło nam na zebranie takiej ilości materiału?
  • Przejrzyste zasady współpracy;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa dostawcom (FIX-y, błyskawiczna zapłata, wsparcie merytoryczne i marketingowe);
  • Silna sieć partnerska, która może zaoferować konkurencyjne ceny i prowadzić usługi w sposób wysyłkowy czy mobilny;
  • Możliwości zakładu – własna flota transportowa, rozbudowana linia produkcyjna, duży i zgrany zespół, przestrzeń magazynowa oraz własne laboratorium;
  • Kompleksowość naszych usług;

Nawiązaliśmy współpracę z Partnerami z najdalszych zakątków ziemi

DS AUTO dociera do najdalszych zakątków świata. Prócz naszych partnerów, dostawy pochodziły m.in. z takich krajów jak: Holandia, Indie, Mołdawia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Serbia, Turcja, Uganda czy Wybrzeże Kości Słoniowej.

Ponownie dziękujemy za zaufanie, którym tak chętnie nas darzycie!

Powitaliśmy nowego Prezesa Spółki DS AUTO

Został nim Grzegorz Palka, który piastuje również rolę Dyrektora Laboratorium Unilab. Koniecznie zobaczcie edytorial z naszym nowym prezesem, w którym mówi o naszych priorytetach i celach.

a Prezesem Fundacji Unimetal Recycling została Karolina Łuczak-Zelek,

która piastuje także rolę Kierownika Laboratorium Unilab.

Wydaliśmy kolejne wydanie katalogu DS AUTO

Przygotowaliśmy jak co roku aktualny katalog, w którym przybliżyliśmy sposób naszego działania, to, jakimi wartościami kierujemy się w codziennej pracy i jak wspieramy działające z nami punkty skupu.

Kto z Was otrzymał papierowy egzemplarz?

Katalog DS AUTO 2022 znajdziecie pod linkiem.

Wprowadziliśmy wiele nowości na stronie

Do naszej bazy katalizatorów dołączyło wiele nowych modeli przebadanych spektrometrem ICP-MS. Dodaliśmy zakładkę “Sklep-maszyny do recyklingu“, w której znajdziecie aktualną ofertę sprzętów do recyklingu, które można zakupić z pomocą DS AUTO. W naszej siedzibie produkujemy młyny, miksery, zespoły odpylające czy zasobniki, ale pomagamy także w wyborze i zakupie spektrometru XRF.

Do zakładki “Punkty skupu” dodaliśmy certyfikat “Zapłacę więcej“. Ikonka ta przypięta przy danym punkcie skupu, oznacza, że dany Partner ma możliwość zapłacenia za katalizator więcej niż wynika z  cennika na stronie. Taka możliwość dotyczy zwłaszcza powracających do punktu Klientów. Teraz nasi Partnerzy będą mogli dodatkowo wynagrodzić swoich lojalnych Dostawców.

Przygotowaliśmy dla Was 12 miesięcznych promocji, w które włączyliśmy łącznie 540 modeli katalizatorów.

Organizowaliśmy w tym roku także Weekendy No Limit, podczas których mogliście bez żadnych ograniczeń sprawdzać ceny interesujących Was modeli katalizatorów.

Byliśmy dla Was dostępni w mediach społecznościowych

Intensywnie działaliśmy na naszym facebookowym fanpage’u. W ostatnim roku na naszym profilu pojawiło się aż 469 postów!

Jesteśmy obecni także na Tik Toku – nasz kanał @katalizatorychrzanow możecie śledzić pod linkiem: https://www.tiktok.com/@katalizatorychrzanow

Na tej platformie pokazujemy “od kuchni” jak wygląda nasza codzienna praca oraz jej blaski i cienie, pozwalając sobie na nieco luźniejszy kontent niż na Facebooku czy Instragramie.

Wspieraliśmy pasję i chęć rozwoju

Niezależnie od tego kogo wspieramy, wszystkich tych ludzi łączy jedno – ogromna miłość i zapał do tego co robią. Czerpiemy od nich ten zapał oraz motywację i przenosimy je do naszej codziennej pracy, przekuwając w sukces.

W 2022 roku podpisaliśmy kolejne już porozumienie o współpracy z Unimetal Recycling MTS Chrzanów – I-ligową drużyną piłki ręcznej, która z dumą reprezentuje miasto Chrzanów na arenie sportowej. Tym samym pozostaliśmy sponsorem tytularnym zespołu w sezonie 2022/2023.

Naszych szczypiornistów wspieramy nie tylko pieniężnie i rzeczowo, ale także marketingowo. Każdy mecz domowy Chrzanowian to wielkie wydarzenie lokalne, obfitujące w atrakcje zarówno dla starszych jak i młodszych kibiców. W tym roku do zespołu dołączyła klubowa maskotka w postaci krokodyla, która nawiązuje do podstawy recyklingu w naszej firmie oraz symbolizuje siłę, wigor i zaciekłość. Są to cechy, które bez dwóch zdań można przypisać naszym szczypiornistom.

Kontynuowaliśmy również Akademię Bokserską w Libiążu, której podopieczni osiągają na prawdę ogromne sukcesy na szczeblu krajowym.

Życzymy kolejnych sukcesów na Waszej drodze, a sobie dalszej możliwości kibicowania tak zdolnym bokserom.

W zmaganiach sportowo-motoryzacyjnych wspieraliśmy także dwóch motocyklistów – Kacpra Dębca oraz Arka Kawuloka.

Dzieliliśmy się naszym doświadczeniem i wiedzą
Po raz kolejny do naszego zespołu dołączyli praktykanci.
Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólnie z nami minął owocnie i okazał się wartościowy pod względem doświadczeń i zdobytej wiedzy.
Integrowaliśmy się!
Firma to przede wszystkim ludzie. Stawiamy mocno na równowagę w życiu i mamy świadomość, że odpoczynek oraz dobre relacje w zespole przekładają się na efektywniejsze działania. Jak co roku świętowaliśmy hucznie Dzień  Dziecka podczas pikniku z naszymi rodzinami. Dzięki animacjom i pysznemu cateringowi, nie tylko najmłodsi świetnie się bawili.
W lecie zorganizowaliśmy sobie hawajskie party w leniwym i beztroskim klimacie, który pomógł nam osiągnąć trzebiński ośrodek La Playa Resort&Spa.
Równie miło wspominać będziemy firmową Wigilię, która ponownie odbyła się w restauracji Arkadia w Myślachowicach.
 
Współorganizowaliśmy United Crew Event 2k22
W 2022 zaangażowaliśmy się w wiele różnych przedsięwzięć. Jednym z nich był zlot samochodów tuningowanych – United Crew 2k22, który odbył się w Borku. Zostaliśmy głównym sponsorem tego niezwykłego wydarzenia, które odbiło się szerokim echem wśród miłośników motoryzacji. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, takich jak Drift Taxi czy Car Limbo
Przy naszym stoisku czekały z kolei symulatory dachowania i zderzenia oraz zabawa z alkogoglami, które prócz rozrywki, stanowiły także pretekst do wyczulenia na kwestie bezpieczeństwa na drodze. Wydarzenie uświetnił Grzegorz Duda – znany prezenter z kanału TVN Turbo oraz czterokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych. Jedno jest pewne – na długo zapamiętamy emocje i atmosferę, która tam panowała.
Działamy dla ekologii!

Wspólnie z MOKSiREM zorganizowaliśmy II CHRZANOWSKIE EKO-TARGI.

Dzięki zaangażowaniu naszemu i lokalnie działających firm, mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego mogli nie tylko miło spędzić czas wolny, ale także wzbogacić swoją wiedzę z zakresu ekologii, zdrowego stylu życia i oszczędnego zarządzania finansami domowymi z korzyścią dla środowiska.

Na gości eventu czekały prelekcje: “Zdrowie kobiece w kontekście ekologicznym” oraz “Rola pożytecznych mikroorganizmów w kształtowaniu zdrowia człowieka i środowisk”. Na wszystkie panie, tego dnia czekała możliwość wykonania badań profilaktycznych w kierunku raka szyjki macicy, realizowanych w ramach programu “Szoruj na badania i żyj!”
W programie znalazły się także konkursy, prezentacja najnowszych samochodów elektrycznych, kącik małego konstruktora, wspólna aktywność sportowa, porady dietetyczne, zakupy od lokalnych dostawców produktów bio, ekologiczne gry i animacji oraz energopower slot car.

Prócz tego współorganizowaliśmy ekologiczny konkurs “Miś z odzysku”, by pokazać, że dzięki kreatywności można nadać drugie życie temu, co normalnie wylądowałoby w koszu na śmieci. Wraz z CH MAX zorganizowaliśmy Eko-Weekend, w trakcie którego przeprowadziliśmy zbiórkę elektrośmieci. Na każdego kto włączył się w inicjatywę czekały miłe upominki – sadzonka świerku oraz naturalna świeca sojowa.

Zostaliśmy ORŁAMI RECYKLINGU

Pragniemy pochwalić się naszym kolejnym osiągnięciem – Unimetal Recycling został laureatem Czwartej Edycji Plebiscytu ORŁY Recyklingu.

Plebiscyt ten, to zestawienie najlepiej ocenianych firm w branży, którego kapitułą oceniającą są sami klienci.

W konkursie wzięto pod uwagę praktycznie wszystkich przedsiębiorców działających na polskim rynku. Badanie przeprowadzono na podstawie opinii klientów, wyrażanych przy pomocy ocen na różnych stronach internetowych. Sprawdzono opinie w Google Maps, Facebook, Zumi i innych źródłach.

Dziękujemy za tą nagrodą i cieszymy się ogromnie, że wyróżniamy się na tle wielu innych firm z branży Nieustannie rozwijamy się dla Was, rozszerzamy pakiet korzyści wynikających ze stałej współpracy, dopasowujemy się do Klientów, by czuli, że jesteśmy otwarci na ich potrzeby i wszelkie sugestie. Dziękujemy, że doceniacie naszą pracę. Zapewniamy, że nie osiądziemy na laurach i mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach również zajmiemy pierwsze miejsce To dla nas niezwykle motywujące!

 

Podsumowując…
Ostatni rok był niezwykle intensywny, pracowity i owocny jeśli chodzi o nowe inicjatywy i pomysły, które wdrożyliśmy w życie. Nawiązaliśmy wiele wspaniałych relacji, nie tylko biznesowych. Poznaliśmy wielu inspirujących ludzi, którzy podobnie jak my, pragną realizować swoją pasję i wykorzystywać swój zapał do działania. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się rok będzie równie interesujący, czego sobie i wszystkim sympatykom DS AUTO gorąco życzymy!