Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 3D z Mitsubishi Space Runner (RVR)

Katalizator o numerze 3D cechuje złożona z prostokąta i trapezów forma obudowy wraz ze spłaszczoną otoczką na końcu której znajdują się dwa otwory wylotowe. Jego długość wynosi ok. 45 cm długości i ok. 20 cm szerokości. Waga wkładu katalizatora oceniana jest na 1,104 kg. Najczęściej ten model można spotkać w pojazdach marki Mitsubishi, a szczególnie w modelu Space Runner z silnikiem 2.0 l w latach produkcyjnych 2000-2002. Bieżącą wycenę za ten model katalizatora można uzyskać kontaktując się z wybranym przedstawicielem naszej sieci.

Katalizator 3D z Mitsubishi Space Runner (RVR)

Mitsubishi RVR jest samochodem osobowym typu minivan, który został wyprodukowany przez japoński koncern motoryzacyjny Mitsubishi w 1991 roku tuż obok drugiej generacji modelu Mitsubishi Space Vagon.  W Europie pojazd był znany pod nazwą Mitsubishi Space Runner. Pojazd ten był sprzedawany również przez Chryslera jako importowany na własny użytek Dodge w Ameryce Północnej.

Mitsubishi RVR, źródło: internet

W modelu pierwszej generacji  zastosowano układ napędowy pierwszego Mitsubishi Galant VR-4 z silnikiem 2.0 l 16V DOHC turbo l4, który współpracuje z czterobiegową automatyczną lub pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Wyjściowa moc pojazdu wynosi 230 KM.
Mniejsze jednostki w benzynie obejmowały silnik 1.8 l i 1.8 l z napędem na cztery koła o mocy 122 KM. Propozycja diesel to silnik 2.0 l TD GLX o mocy 82 KM.

Mitsubishi Space Runner, źródło: internet

Zapraszamy do obejrzenia reklamy modelu z 1991 roku.
https://www.youtube.com/watch?v=KuJM2b5FP_s

Druga generacja pojawiła się w 1999 roku operując napęd na przednie koła. Wersja nadwozia typu minivan była proponowana z czteroma drzwiami i  pięcioma miejscami siedzącymi. W standardowym wyposażeniu można otrzymać pojazd z systemem kontroli trakcji ESP. Układ hamulcowy przedni wyposażony jest w tarcze wentylowane, tylne z kolei w tarcze niewentylowane. Zawieszenie z przodu to wahacze, kolumna McPhersona i stabilizator. Na tyle znajduje się pół wzdłużny wahacz, sprężyny śrubowe i stabilizator.

Mitsubishi RVR, źródło: internet

Propozycja silników obejmowała tylko dwie jednostki benzynowe o pojemności 2.0 l i 136 KM oraz 2.4 l i mocy 150 KM.