Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

III Chrzanowskie Eko-Targi

☁️Mimo mało wiosennej aury, sobotnia frekwencja dopisała, a nasi wystawcy zadbali o na prawdę gorącą atmosferę przy swoich stoiskach. Nie przeraziły nas nawet mocne podmuchy wiatru na początku eventu, a pokaz zumby przygotowany przez Karinę i jej podopieczne z Interfit Club Chrzanów, dosłownie rozgonił wszystkie chmury!
💎📌Łącznie 32 firmy, instytucje i stowarzyszenia, zadbały o ogrom atrakcji dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego. Wszystko po to, by zwiększać świadomość związaną z ekologią, recyklingiem, zdrowym stylem życia i sportem.
🐝Targi odbyły się pod wzniosłym hasłem “Ratujmy pszczoły”, a pszczele motywy przewijały się przy większości stoisk, o czym sami przekonacie się przeglądając naszą fotorelację!
🔖W programie naszego wydarzenia znalazły się prelekcje, sesja relaksacyjna, eko-animacje dla dzieci, degustacje, porady dietetyczne, bezpłatne badania wzroku, zooterapia, strefa gastronomiczna, konkursy z nagrodami, zabiegi spa i wiele wiele innych.
🙏Dziękujemy Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie MOKSiR Chrzanów za wspólną organizację tego niezwykłego wydarzenia oraz WSZYSTKIM FIRMOM, które zaangażowały się w eko-targi i przygotowały swoje stoiska i atrakcje.
Z kim się widzieliśmy tego dnia? Dajcie znać!
Zapraszamy na fotorelację!