Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup katalizatorów Wrocław – Dolnośląskie

Miejscowość Numer telefonu Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny otwarcia Imię
ul. Rubinowa 4, 55-200 Oława

669 380 097 TAK TAK Pn-Pt: 6:00 - 20:00
Sobota: 6:00 - 20:00
Niedziela: 6:00 - 20:00
Marek Zobacz
dolnośląskie, Polska

796 990 609 NIE TAK Pn-Pt: 6:00 - 17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Marcin Zobacz
ul. Biała 127b, 59-225 Biała

785 626 873 TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Andrzej Zobacz

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w skupie i przerobie katalizatorów. DS Auto, jako część prężnie działającej grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o., to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, które zbieramy od 2000 roku. Ugruntowana pozycja na rynku oraz dbałość o szczegóły to powód, dla którego udało nam się uzyskać pozycję lidera branży w tej części Europy.

Oferta i technologia

Recykling zużytych katalizatorów to dziedzina wymagająca nie tylko precyzji, ale też najnowocześniejszej technologii. Nasi eksperci dokładają wszelkich starań, by uzyskać jak najwyższą skuteczność, by móc zaoferować Państwu najkorzystniejsze warunki współpracy, jasne kryteria klasyfikacji oraz bezpłatną i szybką wycenę. Skupujemy:

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy marką o ugruntowanej pozycji na rynku. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte przez ten czas zezwolenia i certyfikaty to nie tylko gwarancja niezawodności, ale też pewność, że nasza firma spełnia wszystkie wymagania prawne i normowe dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wykwalifikowana kadra i nowoczesne maszyny gwarantują precyzję i skuteczność, o czym świadczy cały szereg zadowolonych, stałych klientów.

Skontaktuj się z nami we Wrocławiu!

Główna siedziba spółki DS Auto mieści się w Chrzanowie. Od 2000 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność jako skup katalizatorów, poszerzaliśmy teren naszej aktywności, dlatego dzisiaj odwiedzamy również Wrocław i wiele innych miast, w których działają nasi przedstawiciele.
Doskonale rozumiemy, że dla naszych klientów liczy się nie tylko korzystna oferta, ale także doskonała komunikacja, bezpłatna wycena oraz jasne warunki współpracy. Jeśli Państwa firma szuka we Wrocławiu partnera o ugruntowanej pozycji na rynku, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który nie tylko zaprezentuje Państwu naszą ofertę, ale też odpowie na wszelkie pytania.

×