DS Auto Chrzanów

Ustalenia dot. skupu hurtowego (od 100 sztuk): +48 Pokaż numer telefonu Infolinia: +48 570 578 555

Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Használt katalizátorok felvásárlása Poznań – Wielkopolskie

Województwo Imię Telefon
Wielkopolskie Rafał
Łukasz
Antoni
Bartłomiej
Jakub
Bogdan 24h/7d
Andrzej
Michał
662 770 000
662 400 410
508 259 482
666 327 947
606 662 650
606 987 490
785 626 873
609 010 599

Kim jesteśmy?

W branży recyklingu katalizatorów działamy od wielu lat. Firma DS Auto powstała w 2000 roku jako lokalny skup katalizatorów, a dziś jest częścią grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o. Stawiając na najnowsze rozwiązania technologiczne i rzetelność wobec klientów, udało nam się osiągnąć pozycję lidera branży w tej części Europy, również na terenie województwa wielkopolskiego, a w szczególności Poznania.

Oferta i technologia

Ogromna precyzja i dokładność, która jest niezbędna w procesie recyklingu katalizatorów, wymaga świetnej jakości maszyn i dokładnej aparatury pomiarowej. W DS Auto zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę. Stawiamy na wiarygodność, dlatego nasi eksperci opracowali przejrzyste i klarowne kryteria klasyfikacji i wyceny. Skupujemy:

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Uzyskane przez nas pozwolenia i certyfikaty są nie tylko gwarancją tego, że działamy zgodnie z obowiązującym restrykcyjnym prawem – dzięki nim mogą być Państwo pewni, że na każdym kroku zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

Skontaktuj się z nami w Poznaniu!

DS Auto to firma założona w 2000 roku. Nasza główna siedziba mieści się w Chrzanowie, skup katalizatorów prowadzimy jednak na terenie całej Polski, skupiając naszą uwagę na takich miastach, jak Poznań.
Jako partner biznesowy, oferujemy Państwu nie tylko jasne i korzystne warunki współpracy, lecz także wygodę i oszczędność czasu. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli na terenie województwa wielkopolskiego, który nie tylko odpowie na Państwa pytania, ale też przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.