Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
Województwo Podkarpackie

Arand

 • Adres:

  ul. Narutowicza 43, 39-300 Mielec

 • Numer telefonu:

  +48 720 882 008 , +48 503 129 592

 • Adres email:

 • Godziny otwarcia:
  • Pn-Pt: 09:00 - 17:00
  • Sobota: 09:00 - 14:00
  • Niedziela: Zamknięte
 • Herb
 • Punkt stacjonarny obsługi: TAK
 • Skup katalizatorów: TAK
 • Skup akumulatorów: TAK
 • Dojazd do klienta: TAK
 • Analiza XRF Spektrometr: TAK
 • Wycena po numerach: TAK
 • Skup monolitu i filtrów DPF: TAK
 • Obsługa auto-kasacji: TAK
 • Prowadzenie auto-kasacji: NIE

Opinie

Dodaj opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię.

Średnia ocena:  
 (11) opinii
Tomek

[:pl]Sprawna wycena i dobre ceny[:en]Sprawna wycena i dobre ceny[:hu]Sprawna wycena i dobre ceny[:de]Sprawna wycena i dobre ceny[:fr]Sprawna wycena i dobre ceny[:es]Sprawna wycena i dobre ceny[:tr]Sprawna wycena i dobre ceny[:ar]Sprawna wycena i dobre ceny[:]

Zapraszamy do dalszej współpracy!

Jarosław

Bardzo dobre ceny oraz miła obsługa

Polecamy się na przyszłość!

Rafał

Dobre ceny profesjonalna obsługa pod każdym względem polecam !!!!!!

Bardzo dziękujemy, polecamy się na przyszłość.

Zbigniew

[:pl]Profesjonalna obsługa klienta
Świetne ceny[:en]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:hu]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:de]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:fr]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:es]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:tr]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:ar]Profesjonalna obsługa klienta

Świetne ceny[:]

Staramy się aby Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą, pozdrawiamy!

Tomasz

[:pl]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.
polecam Mielec Narutowicza 43!![:en]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:hu]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:de]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:fr]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:es]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:tr]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:ar]Fachowe podejście do klienta,rzadko można spotkać takie podejście do klienta ale są ludzie jak właściciel. i cena naprawdę była bardzo dobra której nie spodziewałem się.

polecam Mielec Narutowicza 43!![:]

Super! Cieszymy się, że jest Pan usatysfakcjonowany współpracą :) Zapraszamy ponownie.

Strona 1 z 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Artykuły

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od Was wiele zapytań odnośnie porównań katalizatorów względem cen bieżących oraz archiwalnych...

Zobacz artykuł
2021-08-13Aktualności
Katalizator GM28 z Opla

Katalizator GM28 to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku a zarazem jeden z najczęściej wyszukiwanych w naszym cenniku...

Zobacz artykuł

Mechanizm podzielonej płatności, tzw. “Split payment” (MPP) funkcjonuje w naszym kraju od 3 lat...

Zobacz artykuł

Katalizator z oznaczeniem 60578099/METAL montowano w pojazdach marki Fiat oraz Alfa Romeo...

Zobacz artykuł
 • Nasi Partnerzy dokonują wyceny na podstawie oznaczenia wybitego na obudowie katalizatora – nie na podstawie marki, modelu pojazdu czy pojemności silnika.

  Już wkrótce planujemy uruchomić na stronie DS AUTO wyszukiwarkę katalizatorów według modeli samochodów. Będzie to największa taka baza wiedzy, którą znamy.

  Tymczasem możecie śmiało korzystać z „lupki” znajdującej się po prawej stronie menu. Wpisując nazwę wybranego modelu np. Mondeo, znajdziecie artykuły poświęcone katalizatorom, które wykorzystywano w ich układach wydechowych.

 • Aby otrzymać tokeny należy skontaktować się z wybranym przez siebie Partnerem z zakładki „Punkty skupu” na naszej stronie, który przypisze do Państwa konta extra tokeny.

 • Tokeny dają możliwość sprawdzenia cen dowolnych modeli katalizatorów. Jeden token = wycena jednego, dowolnego modelu w naszym systemie CATALog. Aby skorzystać z tokenów należy posiadać konto w CATALogu.

 • Jeśli wykorzystali Państwo limit wycen dostępny w Cenniku na naszej stronie, warto zarejestrować się w CATALogu. Po rejestracji otrzymujecie Państwo 5 dodatkowych wycen. Po ich wyczerpaniu należy skontaktować się z dowolnym Partnerem z naszej zakładki „Punkty skupu”, który udostępni Państwu możliwość sprawdzenia cen większej ilości katalizatorów. Wyceny przyznawane są w postaci tzw. „tokenów”.