Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 9X23-5E214-AD/357028/9X23-55K292-AA z Jaguara XF

Katalizator o numerze 9X23-5E214-AD/357028/9X23-55K292-AA charakteryzuje owalna obudowa wraz z dwoma wylotami i przewodami. Wielkość katalizatora wynosi ok. 55 cm długości i ok. 20 cm szerokości. Waga wkładu w tym modelu to 1,47 kg. Najczęściej ten model katalizatora znaleźć można w pojazdach marki Jaguar, a szczególnie w Jaguarze XF z silnikiem 3.0. Aktualną wycenę katalizatorów można uzyskać kontaktując się z wybranym przedstawicielem naszej sieci partnerskiej. 

Katalizator 9X23-5E214-AD/357028/9X23-55K292-AA z Jaguara XF

Jaguar XF (X250) jest luksusowym samochodem wyprodukowanym przez brytyjską firmę Jaguar Land Rover. W sprzedaży oferowany był jako czterodrzwiowy sedan lub pięciodrzwiowy kombi. Po raz pierwszy został zaprezentowany w 2007 roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie jednak do sprzedaży został wprowadzony w 2008 roku.
Jaguar XF zaznaczył znaczną zmianę w kierunku stylizacji owej marki pojazdów. Początkowo pojazd miał być stworzony na całkowicie nowej, aluminiowej platformie jednak ze względu na ograniczenia czasowe docelowo został zbudowany na płycie  Ford DEW98.

Jaguar XF, źródło: internet
Jaguar XF, źródło: internet

Wygląd zewnętrzny pojazdu charakteryzuje owalna, siatkowa kratka, która przypomina oryginalnego XJ z 1968 roku. Pokrywa bagażnika zachowała klasyczny ornament S-Type. Wnętrze obejmuje otwory wentylacyjne klimatyzacji, które są wpuszczone w deskę rozdzielczą i obrotowe pokrętło zmiany biegów. Kolejnym odejściem od tradycyjnej atmosfery kabiny Jaguara jest zastosowanie jasnoniebieskiego podświetlenia instrumentów, rozdzielnic i głównych paneli sterowania.  Niektóre drobne systemy, takie jak oświetlenie wewnętrzne są kontrolowane poprzez dotykanie pokryw świetlnych. Schowek również otwiera się na dotyk. Wszystkie modele XF wyposażone są w skórzaną tapicerkę.

Jaguar XF, źródło: internet

W 2011 roku pojazd przeszedł face lifting podczas którego zmieniono przedni pas pojazdu, w którym zastosowano nowe reflektory oraz tylne lampy wykonane w technologii LED , zderzaki, atrapę chłodnicy. We wnętrzu pojazdu zastosowano nowe koło kierownicy oraz przemodelowano wygląd panelu klimatyzacji.

Druga generacja pojazdu pojawiła się w 2015 roku oferując opcję inteligentnego napędu na wszystkie cztery  koła. Stylistycznie pojazd rozwija koncepcje swojego poprzednika, choć niektórzy twierdzą, że swym wyglądem przypomina Jaguara XE. Wyróżniającym się elementem jest całkowicie nowa platforma podłogowa IQ Modulator Platform. Moc silników wynosi od 163 do 550 KM co sprawia, że maksymalna prędkość  Do największych konkurentów pojazdu zalicza się Audi A6, BMW serii 5 oraz Mercedesa Klasy E.