Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 4S61-5G232-LA/1437502 z Forda Fusion

Katalizator z oznaczeniem 4S61-5G232-LA/1437502 widnieje w katalogu marki Ford.

To model kolektorowy o niewielkich rozmiarach. Długość sięga zaledwie 40 cm, natomiast waga wkładu wynosi nieco ponad 1,1 kg. Katalizator składa się z części właściwej, w której znajduje się monolit, części kolektorowej z czterema wylotami oraz wylotu ułożonego prostopadle do linii pokrywy.

Część montowano w kilku różnych modelach – Fordzie Fusion, Mazdzie 2 oraz Fieście 5 1.25, 1.4 w wersjach benzynowych z 2006 roku. Część produkowała firma Fomoco.

Aktualną cenę możecie obserwować na stronie modelu.

Katalizator 4S61-5G232-LA/1437502 z Forda Fusion

Ford Fusion to mały samochód,  który w zamyśle twórców miał wypełnić lukę pomiędzy Fordem Fiestą a Focusem w gamie modeli. Jego sprzedaż rozpoczęła się w 2002 r. , w 2005 r. model został ulepszony, a w 2012 r . sprzedaż została zakończona.

W 2007 r., model był jednym z najpopularniejszych modeli w całej Europie, a rok później model stał się najlepiej sprzedającym się samochodem importowym w Czechach.

Ford Fusion, 2006 r., źródło: Internet

Ford Fusion został specjalnie opracowany przez koncern, aby jak najlepiej wykorzystać nowoczesne środowisko miejskie. Zapoczątkował także nową kategorię UAV (Urban Activity Vehicle), która łączy w sobie SUV-a , MPV i małe elementy hatchbacka. Dzięki wysokiemu zawieszeniu, według Forda można nim łatwo i bezpiecznie żeglować w zatłoczonym ruchu miejskim z częstym parkowaniem. Ze względu na jego praktyczną użyteczność i dużą uniwersalność, samochód łatwo przystosował się do aktywnego miejskiego stylu życia, zachowując jednocześnie charakter małego, zgrabnego pojazdu.

Pierwszy samochód koncepcyjny został zaprezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie w 2001 roku, a model produkcyjny w tym samym miejscu, lecz rok później. Produkcja odbywała się w Niemczech, w Kolonii, a samochody eksportowane były do ponad pięćdziesięciu krajów, w tym na przykład do Australii, Japonii, RPA i Hong Kongu .

Modernizacja w 2005 roku nie była znacząca – zmieniono przednie i tylne światła, zderzaki, lusterka, a wycięcia po bokach zostały nieco zmodyfikowane. We wnętrzu, niektóre części zostały pokryte bardziej miękką powierzchnią i dodano nowe kolory wnętrza.

W Ameryce Południowej Fusion sprzedany był ze znacznymi zmianami pod nazwą Ford EcoSport. Samochód bardziej przypominał SUV-a, który odpowiadał zmianom konstrukcyjnym i wysokości .

W 2012 roku samochód został zastąpiony przez Forda B-Max .