Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 1X43-5E212-AK z Jaguara

Katalizator o numerze 1X43-5E212-AK charakteryzuje nietypowy kształt zaokrąglonego trapezu, o niskiej wadze wkładu, wynoszącej 0,89 kg oraz ok. 30 cm długości i ok 20 cm szerokości. Katalizator ten pochodzi z Jaguara X Type 3.0. z lat 2003-2007. Aktualną wycenę tego modelu można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Katalizator 1X43-5E212-AK z Jaguara

Jaguar X Type 3.0 to pojazd, który był produkowany przez amerykański koncern Ford Motor Company pod brytyjską marką Jaguar w latach 2001-2009. Model ten należy do klasy średniej segmentu D- premium. Samochód ten został zbudowany na płycie podłogowej od Forda Mondeo III, gdzie poza płytą dzielili również inne komponenty takie jak silnik czy układ hamulcowy. Ważnym aspektem w przypadku tego modelu Jaguara jest fakt, że po raz pierwszy w historii tej marki pojazd pojawił się w wersji kombi oraz z silnikiem wysokoprężnym jednak nie uzyskały one spektakularnego wyniku sprzedażowego, a na rynku wtórnym najczęściej jednak można spotkać wersję Sedan.

Jaguar X-type 2007 r.

Jaguar X Type 3.0 oferuje szerokie menu jednostek napędowych.  Pierwsze z nich pochodzą od zapożyczonego Forda Mondeo 3MK. Do najbardziej dynamicznych silników w tym modelu należy jednostka 3.0 l, która dysponuje mocą 200 km. Diesel nie cieszy się zbytnia popularnością ze względu na awaryjność, która daje się we znaki kierowcom. Podstawowym silnikiem wysokoprężnym jest jest motor 2.0 TDCi. W 2002 roku model Jaguara został poddany testom zderzeniowym Europ NCAP, w których uzyskał 4/5 gwiazdek. Taki wynik z pewnością świadczy o bezpieczeństwie w czasie jazdy.

Samochód ten z pewnością przyniesie wiele komfortowych odczuć podczas podróżowania. Sportowego charakteru nadaje charakterystyczny pomruk silnika V6. Wysoka jakość materiałów z których został stworzony pojazd, a przy tym rozsądny poziom cen z pewnością skusi nie jednego kierowcę na zakup tego modelu.