Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

KATALIZATOR 1H0131701M/METAL Z VOLKSWAGEN/AUDI/SKODA/SEAT

Katalizator o numerze 1H0131701M/METAL pochodzi z pojazdów marek Volkswagen, Audi, Skoda, Seat. Charakterystyczna obudowa tego modelu swym kształtem przypomina rybę potocznie zwaną marlinem. Waga wkładu katalizatora wynosi 0,48 kg, jego długość to ok. 53 cm, a szerokość ok. 12 cm. Najczęściej tę część pojazdu można spotkać w modelu Volkswagen Golf z 1993 roku z silnikiem o pojemności 2.0 l. Zapraszamy do kontaktu z wybranym partnerem naszej sieci w celu uzyskania aktualnej wyceny.

KATALIZATOR 1H0131701M/METAL Z VOLKSWAGEN/AUDI/SKODA/SEAT

Korzenie Volkswagena Golfa III sięgają roku 1985. Jednak jego oficjalna produkcja rozpoczęła się w 1991 roku w Europie stając się zastępcą drugiej generacji pojazdu z rodziny kompaktowych.

Volkswagen Golf Mk3, źródło: Internet

Głównym atutem w trzeciej generacji stało się bogate wyposażenie w którego skład wchodziło wspomaganie kierownicy czy elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek, a za dopłatą można było skorzystać z udogodnień klimatyzacji. W standardowym wyposażeniu w wersji po liftingowej postawiono również na bezpieczeństwo. Podstawą stał się system zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania (ABS), a także zestawy bocznych poduszek powietrznych.

Volkswagen Golf Mk3, źródło: Internet

Zewnętrznie pojazd również nabrał nowocześniejszego kształtu, a także bogatej oferty wyboru kolorystyki. Jego dynamiczna forma stała się również aerodynamiczna uzyskując współczynnik oporu powietrza 0,30, a także zmianie reflektorów na większe i bardziej owalne. Zgrabna prezencja na drodze była zasługą zastosowaniu szerszego rozstawu kół.

Volkswagen Golf Mk3, źródło: Internet

Trzecia generacja przyniosła również innowacje techniczne: sześciocylindrowy silnik (VR6), tempomat, katalizator utleniający do silników wysokoprężnych oraz silnik wysokoprężny z bezpośrednim wtryskiem (TDI), które podniosły temat oleju napędowego i dynamiki jazdy na zupełnie nowy poziom.

Volkswagen Golf Mk3, źródło: Internet

Bogatą ofertę stanowiły również propozycję nadwozi. Podczas trzeciej generacji golfa można było posilić się nie tylko wersją hatchback, ale również kombi o nazwie Variant, cabrio, oraz sedan pod nazwą Vento.

Volkswagen Golf Mk3, źródło: Internet

Na zakończenie zapraszamy do obejrzenia filmiku w którym można zobaczyć wizualną ewolucję tej generacji modelu.