Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Dodawaj ogłoszenia motoryzacyjne w naszej grupie!

Osoby, które obserwują nas w mediach społecznościowych, wiedzą, że w 2017 roku założyliśmy pierwszą na facebooku grupę, poświęconą wycenie zużytych katalizatorów – Wycena katalizatorów i cennik/ogłoszenia motoryzacyjne. Pierwotnie, nosiła ona nazwę “Wyceń swój katalizator – znajdź swój punkt skupu* Value your catalyst!”

Obecnie grupa cieszy się sporą popularnością i liczy ponad 15,5 tys. członków, którzy mogą korzystając z niej, wycenić swój zużyty katalizator i znaleźć profesjonalny punkt skupu, który odkupi wystawioną część.

Grupa od początku działa w oparciu o zasady, które są dla nas niezwykle istotne. Priorytetem dla DS AUTO jest to, by każdy kto chce sprzedać zużyty katalizator, uzyskał od innych wartościową informację – ile wart jest aktualnie konkretny model. Dlatego właśnie stale czuwamy nad poziomem dyskusji w grupie, by każdy kto ją odwiedzi, mógł polecić ją wszystkim, którzy również zainteresowani są tematem.

Idziemy jednak krok dalej – udostępniamy Wam możliwość dodawania w grupie także ogólnych ogłoszeń motoryzacyjnych. Mamy nadzieję, że pozwoli to rozwinąć ją jeszcze bardziej i ułatwi znalezienie interesujących Was informacji.

Jeśli macie więc do sprzedania auto, chcecie kupić lub sprzedać część samochodową, inną niż katalizator lub po prostu prowadzicie usługi związane z motoryzacją, to śmiało możecie wykorzystać potencjał naszej grupy.

Mamy jednak dla Was reguły, o których musicie pamiętać:

1. Nie dodajemy więcej niż jedno ogłoszenie na tydzień – jeden post w danym temacie w zupełności wystarczy, aby dotrzeć do zainteresowanych.

2. Dodajemy do postów hashtagi – # tagi ułatwią filtrowanie postów i zapewnią porządek w grupie. Prosimy abyście dodawali na początku swojego posta odpowiedni hashtag:

#katalizator – jeśli chcecie wycenić/sprzedać posiadany katalizator;

#sprzedam – jeśli macie do sprzedania auto lub część samochodową, inną niż katalizator;

#kupię – jeśli poszukujecie samochodu lub konkretnej części;

#usługa- jeśli chcecie zareklamować swoją usługę z branży motoryzacyjnej;

#inne –  jeśli post związany jest z motoryzacją, lecz nie mieści się w powyższych ramach;

3. Osoby, które nie będą stosowały się do powyższych reguł lub będą zamieszczać posty niezwiązane tematycznie z grupą, otrzymają ostrzeżenie, a w przypadku notorycznego naginania reguł – zostaną usunięte z grupy.

Zachęcamy do korzystania z nowych możliwości grupy, lub dołączenia do niej, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście 😉