Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup katalizatorów Opole – Opolskie

Miejscowość Numer telefonu Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny otwarcia Imię
opolskie, Polska

Całe województwo
796 990 609 NIE TAK Pn-Pt: 7:00 - 15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Marcin Zobacz
ul. Staromiejska 21, 46-100 Namysłów

669 946 290 TAK TAK Pn-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Niedziela: Zamknięte
Ireneusz Zobacz
45-855 Opole

536 950 220 NIE TAK Pn-Pt: 24/7h
Sobota: 24/7h
Niedziela: 24/7h
Michał Zobacz
ul. Morcinka 4g, 48-303 Nysa

511 908 000 TAK TAK Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Jarosław Zobacz

Kim jesteśmy?
Nasza firma jest specjalistą w zakresie skupu i przerobu katalizatorów. Jesteśmy częścią stale rozwijającej się grupy kapitałowej pod nazwą Unimetal Recycling sp. z o.o. Naszym atutem jest doświadczenie sięgające 2000 roku. Dzięki mocnej pozycji na rynku lokalnym, dbałości o szczegóły i stałemu doskonaleniu procesu pracy, uzyskaliśmy pozycję lidera w branży katalizatorów w ten części Europy.

Oferta i technologia
Nasz nowoczesny park maszynowy posiada świetnej jakości maszyny i dokładną aparaturę pomiarową. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładają starań, żeby móc uzyskać jak najwyższą skuteczność. Dzięki temu otrzymujesz od nas jasne i korzystne warunki współpracy, proste kryteria klasyfikacji i szybką gratisową wycenę.
Zajmujemy się skupem:

Co nas wyróżnia?
Posiadamy szereg certyfikatów i pozwoleń, które świadczą o naszej rzetelności, wysokiej jakości i profesjonalizmie oraz o tym, że działamy zgodnie z obowiązującym w naszym kraju restrykcyjnym prawem. Jesteśmy proekologiczny – zwracamy uwagę na ochronę i bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Dodatkowo wyróżnia nas duże doświadczenie – byliśmy pionierami rynku katalizatorów w Polsce.

Skontaktuj się z nami w Opolu
Od 2000 roku zajmujemy się skupem katalizatorów. Nasza główna siedziba jest w Chrzanowie, jednak na terenie całego kraju prowadzimy skup katalizatorów. Wśród miast na które zwracamy szczególną uwagę jest Opole, o czym może świadczyć nasz indywidualny przedstawiciel na tym terenie. Zadzwoń do nas, a zaoferujemy ci jasne i korzystne warunki współpracy. Dzięki naszym mobilnych przedstawicielom decydując się na współpracę z nami stawiasz na wygodę i oszczędność czasu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami na terenie województwa opolskiego, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i przedstawią konkretne szczegóły oferty Ds Auto.

×