Ustalenia dot. skupu hurtowego (od 150 sztuk)

Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup katalizatorów Bydgoszcz – Kujawsko-Pomorskie

Miejscowość Numer telefonu Punkt stacjonarny Wycena po numerach Godziny otwarcia Imię
kujawsko-pomorskie, Polska

Całe województwo
662 400 410 NIE TAK Pn-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Łukasz Zobacz
kujawsko-pomorskie, Polska

Całe województwo
666 327 947 NIE TAK Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte
Bartłomiej Zobacz
ul. Gorczenica 15p, 87-300 Brodnica

726 258 183 TAK TAK Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte
Jan Zobacz

Kim jesteśmy?

Należymy do dynamicznej, prężnie działającej grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o., będącej liderem rynku skupu katalizatorów w tej części Starego Kontynentu. DS Auto, firma założona w 2000 roku, to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. Bazując na doświadczeniu i rzetelności wobec naszych klientów możemy dzisiaj odbierać od Państwa katalizatory na terenie całego kraju, także w Bydgoszczy i w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Oferta i technologia

Skup katalizatorów, a następnie ich przerób w celu odzyskania metali szlachetnych do ponownego wykorzystania, to procesy wymagające dokładności, precyzji i dbałości o szczegóły. Nasz zespół ekspertów każdego dnia dokłada wszelkich starań, by oferować Państwu korzystne warunki na podstawie przejrzystych kryteriów klasyfikacji i bezpłatnej wyceny. Odbieramy od Państwa:

Co nas wyróżnia?

Wykwalifikowana kadra ekspertów oraz nowoczesne wyposażenie zakładu to nie tylko gwarancja precyzji przerobu katalizatorów, ale także pewność, że będziemy w stanie zapewnić Państwu korzystne warunki współpracy. Spółka DS Auto uzyskała wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, dzięki czemu możemy prowadzić skup katalizatorów na terenie całego kraju w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami, spełniając normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Liczba naszych stałych klientów to dowód na to, że jesteśmy rzetelnym, nienagannym partnerem.

Skontaktuj się z nami w Bydgoszczy!

Chociaż siedziba spółki DS Auto mieści się w Chrzanowie, od początku istnienia naszej firmy, czyli roku 2000, udało nam się objąć naszymi działaniami praktycznie cały teren naszego kraju, również Bydgoszcz i województwo kujawsko-pomorskie, gdzie mamy swoich przedstawicieli terenowych.
Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą katalizatorów firmie, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaoferuje Państwu korzystne warunki, zachęcamy do skontaktowania się z jednym z naszych ekspertów. Nasz skup katalizatorów posiada przedstawicieli w Bydgoszczy, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i zaprezentują szczegóły naszej oferty.

Hurtowy skup katalizatorów oraz monolitu - prośba o kontakt

W przypadku posiadania katalizatorów w ilości powyżej 150 sztuk lub monolitu powyżej 100 kg prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego, osoba odpowiedzialna za przyjęcia hurtowe skontaktuje się z Państwem.

Cennik katalizatorów Punkty skupu Detaliczny skup wysyłkowy Hurtowy skup wysyłkowyZgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera: Oświadczam, że w związku z wyrażeniem zgody na otrzymanie newslettera dane podaję dobrowolnie, a Administrator danych osobowych –DS Auto spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanowie przekazał mi informacje, o których mowa w art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) – informacje te są dostępne pod linkiem https://katalizatorychrzanow.pl/klauzula-informacyjna-rodo-do-formularza-kontaktowego/