Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup akumulatorów Szczecin – Zachodniopomorskie

Imię: Herb: Miejscowość: Numer telefonu: Punkt stacjonarny: Wiarygodny partner: Ocena: Godziny otwarcia:
Sebastian Herb Dobino 66, 78-600 Wałcz
prosimy o kontakt mailowy Punkt stacjonarny: TAK Wiarygodny partner
Średnia ocena:  
 (1) opinii
Robert

Katy...

Super, pozdrawiamy

Pn-Pt: 8-19
Sobota: 8-19
Niedziela: Zamknięte
Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

Spółka DS Auto to rzetelność, niezawodność i ugruntowana pozycja na rynku. Firma jest częścią grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o., a na polskim rynku działa od 2000 roku. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu, jako skup katalizatorów staliśmy się liderem branży w tej części Europy. Działamy w całej Polsce, również na terenie Szczecina.

Oferta i technologia

Wymagania stawiane przedsiębiorstwom zajmującym się recyklingiem rosną z każdym rokiem. W DS Auto przywiązujemy wielką wagę do precyzji, dzięki czemu odbierane przez nas katalizatory poddawane są klasyfikacji na podstawie jasnych i zrozumiałych kryteriów. Jako skup katalizatorów oferujemy bezpłatną wycenę. Skupujemy:

Co nas wyróżnia?

Działamy na polskim rynku od wielu lat, a nasze kwalifikacje i niezawodność najlepiej potwierdza liczba stałych klientów, z którymi współpracujemy. Uzyskaliśmy wszystkie niezbędne zezwolenia, dzięki którym DS Auto może funkcjonować w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami polskimi i unijnymi. Zdobyte przez nas certyfikaty to z kolei gwarancja spełniania norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Skontaktuj się z nami w Szczecinie!

Firma DS Auto powstała w roku 2000. Dzięki stosowaniu najnowszej technologii i rzetelności wobec naszych klientów, od tamtej pory nasz skup akumulatorów rozwinął się do pozycji lidera branży w tej części Europy. Działamy na terenie całej Polski, również w takich miastach, jak Szczecin.
Jeśli zależy Państwu na korzystnej ofercie i współpracy z wiarygodną, niezawodną firmą, nasi przedstawiciele na terenie województwa zachodniopomorskiego są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań, które na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.