DS AUTO
CHRZANÓW

Skup katalizatorów

Specjalnością naszej firmy jest skup katalizatorów od Klientów z całej Polski. Zajmujemy się skupywaniem katalizatorów oraz monolitu ceramicznego od 2000 roku, zapewniając bardzo dogodne warunki transakcji.

U nas katalizator sprzedasz komfortowo i za dobrą cenę

Oferujemy skup katalizatorów każdego rodzaju – w tym ceramicznych oraz metalowych z każdego modelu pojazdu, zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę. Każdy nasz Klient może liczyć m.in. na:
• sprawny odbiór sprzedawanych katalizatorów – współpracujemy z Klientami na terenie całej Polski, zapewniając zarówno odbiór pojedynczych urządzeń, jak i ich dużych ilości,
• szybką wycenę katalizatora – dokonamy jej w kilka minut w oparciu o rzetelny i uczciwy cenni – wystarczy nam zdjęcie z telefonu, czy aparatu przesłane na maila,
• bezpłatne wycięcie monolitu ceramicznego z katalizatora,
• pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z utylizacją – nasi specjaliści podpowiedzą, jak wypełnić niezbędne dokumenty, by transakcja odbyła się zgodnie z prawem,
• bezpieczeństwo transakcji – posiadamy wszelkie uprawnienia do tego, by prowadzić skup katalizatorów i zajmować się ich magazynowaniem, a także utylizacją.
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce zajmujemy się skupem katalizatorów także online – współpracę nawiążesz z nami, kontaktując się telefonicznie bądź mailowo.
A jeśli potrzebujesz bezpośredniego kontaktu, możesz dokonać transakcji z jednym z naszych przedstawicieli handlowych – znajdziesz nas w każdym województwie.
Zapraszamy do współpracy!