Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Wielkogabarytowe katalizatory marki Iveco

Dziś do naszej siedziby w Trzebini trafiły wielkogabarytowe modele marki Iveco. Nowi Kontrahenci zjawili się właśnie u nas. Jednym z powodów był fakt, że jako jedyna firma na rynku posiadaliśmy w swym katalogu oznaczenia i cenę modeli, które zebrali.

W dostawie znalazło się m.in 7 olbrzymich, przypominających skrzynię katalizatorów, które widzicie na paletach oraz 18 mniejszych, w kształcie beczki.

Duże o wadze 160 kg, pochodzą  z pojazdów Iveco Stralis 440 i 460, spełniających najnowsze normy Euro 6, natomiast małe stanowią wkłady do nich.

(Zobacz także inne modele katalizatorów występujące w pojazdach marki Iveco).

Poniżej przedstawiamy raport z kalkulacji z dnia 4 marca 2020 r. Jak zawsze znalazł się w nim wykaz tygodniowy kursów, wykaz przyjętych katalizatorów wraz z dokładnym oznaczeniem i ceną podaną w trzech popularnych walutach oraz podsumowanie, w którym zawarliśmy  informację o wadze dostarczonego materiału (w tym przypadku było to 1 500 kg), wyliczenie ceny jednostkowej za kilogram oraz wskazaliśmy najdroższy model w dostarczonej partii.

Katalizatory zostaną rozliczone zgodnie z poniższym schematem stosowanym na co dzień. W tym wypadku, sumę netto w wysokości 21 660 zł wpłacamy na rachunek bieżący firmy umieszczony na białej liście, natomiast wynikający z niej podatek VAT – wynoszący 4 981,8 zł, wpłacamy na osobny rachunek VAT.

Łącznie, wartość transakcji wyniosła 26 641,80 zł brutto. Warto podkreślić, że przelew wykonaliśmy zaraz po zaakceptowaniu wyliczenia, a Klienci wyjeżdżając od nas otrzymali potwierdzenie przelewu.

Sposób rozliczania dostarczonego materiału do siedziby głównej

Katalizatory, które zostały nam dostarczone, czekają już na rozebranie i dalsze etapy recyklingu.

Dzięki możliwościom technologicznym jakie oferujemy, jesteśmy w stanie odebrać i wycenić każdy model – niezależnie od jego specyfiki.

Zapraszamy do kontaktu, w sprawie umówienia dostawy hurtowej!

tel: +48604611917
e-mail: dsautospzoo@wp.pl