Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Skup akumulatorów Bydgoszcz – Kujawsko-Pomorskie

Herb: Miejscowość: Numer telefonu: Punkt stacjonarny: Wiarygodny partner: Ocena: Godziny otwarcia: Imię:
Herb Całe województwo
662 400 410 NIE Wiarygodny partner
Średnia ocena:  
 (4) opinii
Karol

Ceny...

Zapraszamy do naszego skupu przy kolejnych sztukach!

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte
Rafał Zobacz
Herb kujawsko-pomorskie, Polska
Całe województwo
662 400 410 NIE Wiarygodny partner
Średnia ocena:  
 (3) opinii
Janina

Pan...

Bardzo dziękuję, zapraszam!

Pn-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
Łukasz Zobacz

Kim jesteśmy?

Spółka DS Auto to rzetelność, niezawodność i ugruntowana pozycja na rynku. Firma jest częścią grupy kapitałowej Unimetal Recycling sp. z o.o., a na polskim rynku działa od 2000 roku. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu, jako skup katalizatorów staliśmy się liderem branży w tej części Europy. Działamy w całej Polsce, również na terenie Bydgoszczy.

Oferta i technologia

Wymagania stawiane przedsiębiorstwom zajmującym się recyklingiem rosną z każdym rokiem. W DS Auto przywiązujemy wielką wagę do precyzji, dzięki czemu odbierane przez nas katalizatory poddawane są klasyfikacji na podstawie jasnych i zrozumiałych kryteriów. Jako skup katalizatorów oferujemy bezpłatną wycenę. Skupujemy:

Co nas wyróżnia?

Działamy na polskim rynku od wielu lat, a nasze kwalifikacje i niezawodność najlepiej potwierdza liczba stałych klientów, z którymi współpracujemy. Uzyskaliśmy wszystkie niezbędne zezwolenia, dzięki którym DS Auto może funkcjonować w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami polskimi i unijnymi. Zdobyte przez nas certyfikaty to z kolei gwarancja spełniania norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Skontaktuj się z nami w Bydgoszczy!

Firma DS Auto powstała w roku 2000. Dzięki stosowaniu najnowszej technologii i rzetelności wobec naszych klientów, od tamtej pory nasz skup akumulatorów rozwinął się do pozycji lidera branży w tej części Europy. Działamy na terenie całej Polski, również w takich miastach, jak Bydgoszcz.
Jeśli zależy Państwu na korzystnej ofercie i współpracy z wiarygodną, niezawodną firmą, nasi przedstawiciele na terenie województwa kujawsko-pomorskiego są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań, które na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.