Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Rozwijamy się! – czyli co zmieniło się u naszych Partnerów w 2020 roku?

Koniec roku i początek nowego skłaniają nas zawsze do refleksji nad tym co ważnego wydarzyło się w ostatnim czasie – co osiągnęliśmy, jakich zmian dokonaliśmy, z jakimi przeszkodami poradziliśmy sobie na swojej drodze i co  jeszcze możemy zrobić by piąć się w górę.

Rok 2020 był przełomowy dla każdego, w szczególności dla przedsiębiorców, którzy zostali postawieni w niezwykle niepewnej i niekomfortowej sytuacji. Wszyscy, którzy interesują się tematem pamiętają spadek na giełdzie metali szlachetnych, który dotknął platynę, pallad i rod. To właśnie te pierwiastki stanowią o wartości skupowanego przez nas i naszych Partnerów materiału. Spadek rozpoczął się  końcem lutego, a jego kulminacyjny moment przypadł na środek marca. Przecena była spowodowana zmniejszeniem popytu na powyższe surowce oraz globalnymi obawami o recesję i sprzedaż aktywów przez inwestorów. Uncja platyny w najgorszym momencie osiągała wartość 563 USD, rodu 2 000 USD a palladu 1 370 USD. Sytuacja przypomniała wielu skupującym kryzys z 2008 roku.

Na szczęście kryzys giełdowy nie potrwał długo lecz stał się dla spółek DS AUTO oraz Unimetal Recycling bodźcem do opracowania tzw. Partnerskiej tarczy antykryzysowej, której celem było zabezpieczenie interesów naszych Klientów oraz zagwarantowanie im stabilnych i pewnych warunków współpracy bez względu na sytuację rynkową.

Dla naszych Partnerów stała się natomiast bodźcem by włożyć jeszcze więcej wysiłku w swoją pracę, zadbać o rozwój swojej firmy i jej konkurencyjność na rynku oraz elastyczność działań i dopasowanie ich do bieżącej sytuacji.

W tym celu wiele punktów skupu poszerzyło obszar swoich działań zatrudniając nowych pracowników i zyskując dzięki temu nowych, oddanych Klientów.

Część Partnerów postawiło na zainwestowanie i doposażenie swojego zaplecza w profesjonalny sprzęt – mieszalniki, młyny kulowe, nożyce hydrauliczne (tzw. “krokodyle”). Wielu zdecydowało się nabyć z naszym wsparciem własny spektrometr, by móc skupować samodzielnie monolit oraz filtry DPF i wejść zarazem na wyższy poziom prowadzenia skupu.

Drodzy Partnerzy, jesteśmy z Was ogromnie dumni! Ogromnie cieszy nas Wasza pracowitość, konsekwencja w działaniach, potrzeba rozwoju i świadomość tego, że kto się nie rozwija ten zostaje w tyle.

Dzisiejszym wpisem chcielibyśmy uhonorować tych, którzy poczynili ogromny postęp w swoim biznesie w roku 2020.

Oto Partnerzy, którzy zasługują na szczególne wyróżnienie:

Województwo dolnośląskie:

 Marek – Oława

Pan Marek w 2020 roku powiększył swój zespół o nowego pracownika i wyposażył punkt skupu w nowe sprzęty – nabył nowy odciąg i nożyce hydrauliczne. Zdecydowanie przełożyło się to na efekty pracy!

>Zobacz profil Partnera<

Województwo łódzkie:

Rafał – Łódź

Pan Rafał w ciągu ostatnich miesięcy rozbudował swój zespół. Zakupił także nowe samochody by  móc sprawnie obsługiwać   dwa województwa. Firma zyskała również międzynarodowy zasięg – obsługiwani są także Klienci ze Szwecji, Rumunii i Niemiec.

>Zobacz profil Partnera<

 Piotr – Bełchatów

Pan Piotr w ostatnich miesiącach cieszy się coraz większą ilością Klientów i zarazem ilością skupowanego materiału. Punkt cały czas się rozwija, a plany rozwoju i zakupu spektrometru napawają nas jeszcze większym optymizmem.

>Zobacz profil Partnera<

Jarosław – Radomsko

Pan Jarosław prowadzi nową ale bardzo prężnie działającą firmę. Jej motorem jest ogromną chęć rozwoju i motywacja do pracy.  To co wyróżnia skup Pana Jarosława to nieposzlakowana opinia. Uczciwość, szczerość i chęci do działania – to jego ogromne zalety, które przyczyniły się do coraz większej ilości Klientów. Ogromnie cieszymy się z tej współpracy!

>Zobacz profil Partnera<

Województwo podkarpackie:

Jakub – Rzeszów

Pan Jakub stale podnosi poprzeczkę nie tylko konkurencji poprzez oferowanie wysokich cen skupu katalizatorów ale również sobie. Niedawno zdecydował się na zakup drugiego spektrometru który posiada kalibrację nie tylko do katalizatorów ale również do innych stopów metali. Dzięki temu będzie w stanie świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie oraz będzie mógł  skupować również inne odpady posiadające w sobie metale szlachetne. Stawia na ciągły rozwój. Mamy nadzieję że wysokie notowania metali szlachetnych przełożą się na rekordowe ilości dostarczanych przez niego katalizatorów!

>Zobacz profil Partnera<

Łukasz – Przemyśl

Pan Łukasz włożył ogromny wysiłek w swoją pracę w  ostatnich miesiącach, który zaprocentował dobrymi opiniami w internecie i pozyskaniem zaufania Klientów.  Dostrzega on potencjał internetu i poleceń dbając o renomę swojego punktu skupu. Życzymy kolejnych lat satysfakcji z pracy i niesłabnącej motywacji!

>Zobacz profil Partnera<

Jacek – Sanok

Pan Jacek w 2020 roku zakupił z  naszą pomocą spektrometr a niedawno także młynek do mielenia monolitu. W firmie działa dwóch Panów ale praca idzie im pełną parą i z niedowierzaniem patrzymy na tempo ich rozwoju. Z miesiąca na miesiąc dostarczają nam coraz większe dostawy. Oby tak dalej!

>Zobacz profil Partnera<

Województwo świętokrzyskie:

Mateusz – Miedziana Góra

Pan Mateusz pracował w ubiegłym roku w swoim zgranym, sprawdzonym zespole. Zdecydowanie zauważył zwiększenie zainteresowania jego skupem, zwłaszcza nowych Klientów z polecenia. Zadowolone grono odbiorców jest najlepszą reklamą każdej firmy. Skup rozwija się tak dobrze, że pojawiły się konkretne plany i rozmowy dotyczące zakupu spektrometru.

>Zobacz profil Partnera<

Województwo małopolskie:

Kamil – Tarnów

Pan Kamil sam przyznaje, że dzięki współpracy z DS AUTO może zaoferować najlepsze możliwe warunki. To co charakteryzuje jego punkt to rzetelne podejście do Klientów, które przekłada się na ich rosnące zaufanie i ilość poleceń. Pod koniec roku dokonał zamówienia spektrometru, który trafi do niego na dniach. To da mu możliwość wyceny monolitu, zwiększy poziom samodzielności i konkurencyjności na rynku. Firma poszerzyła w 2020 roku obszar działalności o Podkarpacie.

>Zobacz profil Partnera<

Sebastian – Stary Sącz

Pan Sebastian może być zadowolony z efektów swej pracy. Wysiłek i wysoka motywacja do osiągnięcia sukcesu zaprowadziły jego skup do punktu, w którym aby sprawnie obsłużyć nowych Klientów konieczne było zatrudnienie nowych osób. Trzymamy kciuki!

>Zobacz profil Partnera<

Stanisław – Jordanów

Pan Stanisław rozwija spektakularnie swój skup podejmując same korzystne decyzje, do których należą zakup spektrometru, poszerzenie zasięgu usług o Limanową i obrzeża Słowacji oraz rozbudowa siedziby co zwiększy jego możliwości dotyczące przerobu materiału. Jego decyzje przełożyły się w krótkim czasie na duży odzew ze strony Klientów i tym samym częstsze odwiedziny w DS AUTO.

>Zobacz profil Partnera<

Województwo podlaskie:

Rafał – Suwałki

Pan Rafał zaskoczył nas dynamiką zmian jakie zaszły w jego firmie w ostatnim roku. Domówienie drugiego spektrometru i zwiększenie zespołu z jednego pracownika do pięciu osób to tylko niektóre z decyzji podjętych w 2020. Od marca na teren województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego na teren trzech przedstawicieli firmy – każdy wyposażony w spektrometr i wiedzę niezbędną do jego prawidłowego wykorzystania. Pan Rafał może się również pochwalić zakupem sprzętu do złomu stalowego. Wyposażył też 90 firm zajmujące się recyklingiem w kontenery.

>Zobacz profil Partnera<

Województwo warmińsko-mazurskie:

Daniel – Morąg

Pan Daniel pomimo stosunkowo niewielkiego zasięgu (obsługuje obszar do 60 km od siedziby) bardzo prężnie prowadzi swój punkt skupu. Dowód? coraz większe dostawy materiału. W ostatnim czasie dokonał zakupu spektrometru, który pozwoli mu rozszerzyć zakres jego oferty i przekonać kolejnych nowych Klientów.

>Zobacz profil Partnera<

Województwo lubelskie:

Marek – całe województwo

Pan Marek wspomniał w ostatniej rozmowie z nami, że współpraca z nami i gwarancja dotycząca długofalowej współpracy daje mu poczucie bezpieczeństwa, które przekłada na odważne decyzje w prowadzeniu skupu. Dla tego Partnera podstawą udanej współpracy jest transparentność jej zasad. Pan Marek stawia na widoczność firmy i udogodnienia dla Klientów. Możliwość przyznawania zainteresowanym tokenów i samodzielnego sprawdzania ceny sprawia, że mógł poszerzyć swoje działania. Obecnie nasz Partner planuje zakup dodatkowego sprzętu i wdrożenie do pracy swojego syna. Dba o renomę swojego skupu.

>Zobacz profil Partnera<

Paweł – całe województwo

Współpraca z Panem Pawłem układała się w 2020 wręcz wzorowo. Ostatni rok przyniósł wiele nowych pomysłów na usprawnienie pracy. Firma rozwija się czego dowodem był zakup nowego pojazdu, z pomocą którego będzie świadczył usługi w sposób mobilny co stanowi duże udogodnienie dla Klientów, którzy nie chcieliby pokonywać wielu kilometrów by wycenić swój katalizator. Niedawno otworzył drugą firmę zajmującą się katalizatorami.

>Zobacz profil Partnera<

Województwo mazowieckie:

Bogdan – Pruszków

Pan Bogdan cały czas poszerza obszar swoich działań i “podbija” nowe tereny. Z powodzeniem obsługuje już cztery województwa : mazowieckie, lubelskie, podlaski oraz podkarpackie. Poszerzył się również wachlarz możliwości jeśli chodzi o stacjonarny punkt skupu naszego Partnera. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt do przeprowadzania analiz na miejscu, sprawia, że Pan Bogdan skupuje coraz większe ilości materiału. Progresję widzimy przy każdej kolejnej dostawie materiału. Prawdziwy entuzjasta pracy i testowania nowych rozwiązań!

>Zobacz profil Partnera<

Artur – Wąsewo 

Pan Artur sukces w ubiegłym roku zawdzięcza wytrwałej, sumiennej pracy. Jego punkt jest wyposażony w spektrometr, który umożliwia mu wycenę samego monolitu i modeli, których w katalogu jeszcze nie ma. Partner działa dość mocno w sposób mobilny – kiedykolwiek nie zadzwonilibyśmy do niego, zawsze jest gdzieś w terenie i dokonuje wyceny. Pracowitość popłaca!

>Zobacz profil Partnera<

Województwo pomorskie:

Antoni – Gdynia

Pan Antoni jest bardzo zadowolony z rezultatów pracy w 2020. W ostatnich miesiącach poszerzył swoją kadrę pracowniczą. Zainwestował także w nowy system odciągowy i nowy spektrometr. Zakup ten traktuje jako ważną inwestycję w sprzęt konieczny do przeprowadzania wycen w profesjonalny sposób.

>Zobacz profil Partnera<

Mateusz – Gdańsk

W 2020 roku Pan Mateusz doposażył swą firmę w profesjonalny spektrometr. Większość jego Klientów to stali dostawcy bazujący na skupie detalicznym. Nasz Partner rozwija obecnie dwa punkty: w Gdańsku oraz drugi w Warmińskim.

>Zobacz profil Partnera<

Marcin – Pruszcz Gdański

Pan Marcin wraz ze współpracownikami skupuje coraz większe ilości materiału. W ubiegłym roku bardzo rozszerzył bazę swoich stałych Klientów co ewidentnie świadczy o tym, że cieszy się ich dużym zaufaniem. Firma rozwija się także w zakresie recyklingu różnego rodzaju złomu poprodukcyjnego, sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Ich priorytetem jest profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny!

>Zobacz profil Partnera<

Województwo lubuskie:

Szymon – Gorzów Wielkopolski

Pan Szymon podobnie jak inni nasi Partnerzy notuje zwiększenie zysków. Główny trzon jego odbiorców stanowią stali Klienci, którzy w pełni mu ufają i wracają przy każdej posiadanej części. Ilość zainteresowanych skłoniła go do zatrudnienia nowych przedstawicieli, a chęć rozwoju z kolei do zakupu kolejnego już  spektrometru. Pan Szymon świadomie poszerza obszar swoich działań. Jesteśmy pod wrażeniem!

>Zobacz profil Partnera<

Województwo opolskie:  

Kacper – Namysłów

Pan Kacper rozwija swoją firmę wspólnie z tatą. Oboje stanowią zgrany duet o czym świadczy ich wejście na rynek europejski i dostarczanie nam coraz większych ilości katalizatorów. W 2020 roku zrobili furorę na rynku włoskim. Z pewnością pomogło w tym doświadczenie i bogate wyposażenie skupu.  Życzymy podboju kolejnych krajów w nadchodzących miesiącach!

>Zobacz profil Partnera<

Marcin – całe województwo

Pan Marcin działa z ogromnym rozmachem czego dowodem jest fakt, że obsługuje skutecznie aż trzy województwa. Skąd wiemy że skutecznie? Przy każdej kolejnej dostawie w ubiegłym roku skupował coraz większe ilości materiału. O jego sukcesie zdecydowała dobra organizacja pracy, zgrany zespół, świadomość tego co jest ważne w tej branży i elastyczność.

>Zobacz profil Partnera<

Województwo zachodniopomorskie:

Zbigniew – Koszalin

Pan Zbigniew w ostatnim roku poszerzył mocno wpływy swojego skupu. W swojej działalności stawia na najwyższą jakość obsługi i jakość wyceny. Klienci z województwa zachodniopomorskiego i nie tylko wybierali w 2020 właśnie jego ze względu na szczere i otwarte podejście. Uświadamia ich i edukuje w kwestiach wartości zużytych części. Taka postawa zasługuje na uznanie!

>Zobacz profil Partnera<

Sebastian – Wałcz

Pan Sebastian, który prowadzi swą autokasację może stanowić świetny przykład na to, że innowacyjne podejście do biznesu, inwestowanie w nowoczesną technologię i chęci to klucz do sukcesu.

>Zobacz profil Partnera<

Życzymy wszystkim naszym Partnerom kolejnych sukcesów w 2021 roku. Oby następne miesiące były jeszcze bardziej owocne i przyniosły mnóstwo satysfakcji z wykonywanej pracy i wkładanego wysiłku. Dziękujemy za współpracę!