Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
Województwo Wielkopolskie

Mariusz

 • Punkt stacjonarny obsługi: NIE
 • Skup katalizatorów: TAK
 • Skup akumulatorów: TAK
 • Dojazd do klienta: TAK
 • Analiza XRF Spektrometr: NIE
 • Wycena po numerach: TAK
 • Skup monolitu i filtrów DPF: NIE
 • Obsługa auto-kasacji: TAK
 • Prowadzenie auto-kasacji: NIE

Opinie

Dodaj opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię.

Średnia ocena:  
 (5) opinii
Przemo

Najlepszy z najlepszych

Bardzo miło czytać takie opinie! Dziękuję

Łukasz

Polecam tego Pan szybki kontakt fachowa wycena i co mało spotykane uczciwy w stosunku do klienta

Bardzo dziękuję za współpracę. Zapraszam ponownie!

Krzysztof

Dobry kontakt tel, szybko, solidnie, wycena na miejscu okazała sie nawet wyższa niz przez telefon. Nigdzie indziej nie otrzymacie lepszej ceny niż tu. Polecam w 100%

Dziękujemy za rzetelną opinię. Lubimy gdy nasza praca jest doceniana przez Klientów - to właśnie dla nich się staramy.

Rafał

W porządku ludzie ? Zrobili wycenę przez telefon, a na miejscu ocenili stan katalizatora i zaproponowali uczciwą cenę.

Na takie wyceny mogą liczyć wszyscy nasi Klienci :)

Robert

Bardzo fajnie Pan wycenia katalizatory ,bardzo czytelnie i jasno ,wpisuje numer do katalogu i dostaje cene ,bardzo polecam

Cieszę się, że cały proces okazał się przejrzysty i klarowny. Nie mamy niczego do ukrycia, cały proces wyceny odbywa się w sposób jawny. Każdy katalizator jest wyceniany po numerze, a ceny pobierane są z katalogu zawierającego 8 900 modeli z aktualnymi wartościami stworzonego przez DS AUTO.

Artykuły

2022-01-21Aktualności
Weekendy NO LIMIT w DS AUTO!

Witajcie! Dziś mamy nietypową niespodziankę dla wszystkich, którzy korzystają, lub chcieliby skorzystać, z naszego katalogu zużytych katalizatorów...

Zobacz artykuł

Katalizator z oznaczeniem 96411321306/113068830000/METAL/PROMOCJA/STYCZEŃ wykorzystywany był w pojazdach marki Porsche...

Zobacz artykuł

Katalizator o numerze 8E0254200A/8E0178CR/METAL charakteryzuje się obudową w kształcie przypominającym kąt rozwarty...

Zobacz artykuł
 • Nasi Partnerzy dokonują wyceny na podstawie oznaczenia wybitego na obudowie katalizatora – nie na podstawie marki, modelu pojazdu czy pojemności silnika.

  Już wkrótce planujemy uruchomić na stronie DS AUTO wyszukiwarkę katalizatorów według modeli samochodów. Będzie to największa taka baza wiedzy, którą znamy.

  Tymczasem możecie śmiało korzystać z „lupki” znajdującej się po prawej stronie menu. Wpisując nazwę wybranego modelu np. Mondeo, znajdziecie artykuły poświęcone katalizatorom, które wykorzystywano w ich układach wydechowych.

 • Aby otrzymać tokeny należy skontaktować się z wybranym przez siebie Partnerem z zakładki „Punkty skupu” na naszej stronie, który przypisze do Państwa konta extra tokeny.

 • Tokeny dają możliwość sprawdzenia cen dowolnych modeli katalizatorów. Jeden token = wycena jednego, dowolnego modelu w naszym systemie CATALog. Aby skorzystać z tokenów należy posiadać konto w CATALogu.

 • Jeśli wykorzystali Państwo limit wycen dostępny w Cenniku na naszej stronie, warto zarejestrować się w CATALogu. Po rejestracji otrzymujecie Państwo 5 dodatkowych wycen. Po ich wyczerpaniu należy skontaktować się z dowolnym Partnerem z naszej zakładki „Punkty skupu”, który udostępni Państwu możliwość sprawdzenia cen większej ilości katalizatorów. Wyceny przyznawane są w postaci tzw. „tokenów”.