Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak
Województwo Śląskie

Zuzanna

 • Adres:

  ul. 27 marca 30a, Turza Śląska, Polska

 • Numer telefonu:

  +48 661 185 189

 • Adres email:

  zuzia.tat@o2.pl

 • Godziny otwarcia:
  • Pn-Pt: 08:00 - 18:00
  • Sobota: 08:00 - 18:00
  • Niedziela: Zamknięte
 • Herb
 • Punkt stacjonarny obsługi: TAK
 • Skup katalizatorów: TAK
 • Skup akumulatorów: NIE
 • Dojazd do klienta: TAK
 • Analiza XRF Spektrometr: TAK
 • Wycena po numerach: TAK
 • Skup monolitu i filtrów DPF: TAK
 • Obsługa auto-kasacji: TAK
 • Prowadzenie auto-kasacji: NIE

Opinie

Dodaj opinię
1
2
3
4
5
Potwierdź
     
Anuluj

Dodaj opinię.

Średnia ocena:  
 (11) opinii
Łukasz H.

Fachowa obsługa,fachowy sprzęt do pomiaru składu kata.Aż zdziwiłem sie ze można tyle dostać za katalizator.Polecam wszystkim.

Cieszymy się, że miło Pana zaskoczyła oferowana przez nas cena, zapraszamy :)

Marcin W

Konkretnie fachowo uczciwie. Kasa od reki polecam

Dziękujemy za pozytywną opinię

Wojtek

Kontakt bezproblemowy. Najwyższe ceny. Jedyny skup który mogę w 100% polecić. Pozdrawiam

Zapraszamy ponownie

Mati

[:pl]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:en]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:hu]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:de]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:fr]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:es]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:tr]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:ar]To trzeba przyznać, że miła i przyjazna atmosfera. Polecam[:]

Zapraszamy ponownie :)

Andrzej Rabenda

[:pl]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:en]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:hu]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:de]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:fr]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:es]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:tr]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:ar]Dla skupu tych katalizatorów dałbym wszystkie gwiazdki na niebie a nie te pięć,wspaniała obsługa przemiła Pani która przez telefon wszystko wytłumaczy polecam wszystkim uważam że mają najlepsze ceny ! Byłem sprzedałem jestem zadowolony mega szybka obsługa warto tam jechać i sprzedać polecam ! polecam ! polecam ![:]

Dziękujemy za tak miłe słowa! Nie sposób wyrazić naszej radości gdy czytamy tak miłe komentarze. Zachęca nas to do dalszego rozwoju :)

Strona 1 z 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Artykuły

2023-01-12Aktualności
Podsumowanie 2022 roku w DS AUTO

Za nami kolejny rok pełen intensywnej pracy, wyzwań, zrealizowanych planów ale też wprowadzonych zmian...

Zobacz artykuł

REGULAMIN KONKURSU „Jakie jest Twoje postanowienie na 2023 rok...

Zobacz artykuł
2022-12-16Aktualności
Jak wyjechać z zaspy?

Pogoda za oknem iście zimowa, a warunki na drogach? Dzisiaj poruszymy temat może i nie tak trudny dla mężczyzn, ale być może problematyczny dla naszych pań...

Zobacz artykuł
 • Nasi Partnerzy dokonują wyceny na podstawie oznaczenia wybitego na obudowie katalizatora – nie na podstawie marki, modelu pojazdu czy pojemności silnika.

  Już wkrótce planujemy uruchomić na stronie DS AUTO wyszukiwarkę katalizatorów według modeli samochodów. Będzie to największa taka baza wiedzy, którą znamy.

  Tymczasem możecie śmiało korzystać z „lupki” znajdującej się po prawej stronie menu. Wpisując nazwę wybranego modelu np. Mondeo, znajdziecie artykuły poświęcone katalizatorom, które wykorzystywano w ich układach wydechowych.

 • Aby otrzymać tokeny należy skontaktować się z wybranym przez siebie Partnerem z zakładki „Punkty skupu” na naszej stronie, który przypisze do Państwa konta extra tokeny.

 • Tokeny dają możliwość sprawdzenia cen dowolnych modeli katalizatorów. Jeden token = wycena jednego, dowolnego modelu w naszym systemie CATALog. Aby skorzystać z tokenów należy posiadać konto w CATALogu.

 • Jeśli wykorzystali Państwo limit wycen dostępny w Cenniku na naszej stronie, warto zarejestrować się w CATALogu. Po rejestracji otrzymujecie Państwo 5 dodatkowych wycen. Po ich wyczerpaniu należy skontaktować się z dowolnym Partnerem z naszej zakładki „Punkty skupu”, który udostępni Państwu możliwość sprawdzenia cen większej ilości katalizatorów. Wyceny przyznawane są w postaci tzw. „tokenów”.