Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Popularność strony katalizatorychrzanow.pl w ostatnim roku – statystyki

Witajcie! Temat sprzedaży zużytych części, jakimi są katalizatory samochodowe, staje się coraz bardziej popularny w sieci i poza nią. Wynika to z wielu czynników, m.in. takich jak:
* wzrost świadomości społeczeństwa, dotyczącej wartości zużytych katalizatorów i obecności w nich cennych surowców, takich jak platyna, pallad, rod;
* rosnące ceny platyny, palladu i rodu na giełdach światowych, skłaniające do sprzedaży zużytej części;
* wzrost świadomości ekologicznej – coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest recykling, idea gospodarki obiegu zamkniętego i tego, jak wpływa ponowne zastosowanie surowców na stan środowiska;
* rosnąca ilość skupów działających na rynku;
O skali popularności tego gorącego tematu, świadczą choćby statystyki pochodzące z naszej domeny. Dane, które dziś zaprezentujemy, obejmują okres od listopada 2020 do końca października 2021.

W tym czasie nasza strona odnotowała:

– 1 585 445 unikatowych użytkowników!
7 506 587 sesji -czyli interakcji użytkowników z witryną, które mają miejsce w określonym przedziale czasowym. I tak, jedna sesja może np. obejmować kilka odsłon (wyświetleń strony lub podstrony);
 21 937 046 odsłon stron (w tym 6 297 832, to odsłony samego cennika);
– 10 643 457 wycen przeprowadzonych wyłącznie z użyciem zakładki “Cennik” wewnątrz strony;

Wzrost popularności strony DS AUTO

W ciągu ostatnich 12 miesięcy, ilość wejść na naszą stronę zwiększyła się aż o 52%. W konsekwencji, miesięczny ruch na naszej stronie, pochodzący z najpopularniejszej wyszukiwarki Google i tzw. “wyników organicznych”, wynosi obecnie prawie 40 tysięcy wejść.

Zasięg strony:

Wśród  1 585 445 użytkowników, którzy odwiedzili naszą stronę w okresie od listopada 2020 do października 2021, znaleźli się obywatele 199 krajów, w tym tak małych państw jak Majotta, Dżibuti, Seszele czy Eswatini.

Wyspa Majotta, źródło zdjęcia: transpomat.pl

Tylko 54% gości naszej witryny pochodziło z Polski.

Reszta (46% odwiedzających), to mieszkańcy wielu innych krajów świata. Wśród nich, najwięcej znajdziemy: Niemców, Węgrów, Rumunów, Bułgarów, Francuzów, Serbów, Czechów, Holendrów i Słowaków. Dane ilościowe prezentuje poniższa tabela.

 

 

image.png

Mobilnie czy stacjonarnie

Zdecydowana większość wejść – bo aż 86% – pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego też postawiliśmy mocno na użyteczność i łatwość obsługi wersji mobilnej naszej strony.

Czas spędzony na naszej stronie

Średni czas, jaki jednorazowo spędzacie na stronie, to ok 4 minuty. To bardzo dobry rezultat 🙂 Cieszymy się, że jesteście zainteresowani naszą ofertą, a także najnowszymi artykułami, które publikujemy na naszym blogu.
Kiedy najczęściej nas odwiedzacie? Jak widać na poniższym wykresie, ze strony DS AUTO korzystacie praktycznie przez cały dzień. Liczba odwiedzin zmniejsza się dopiero koło godziny 22:00, by od 6:00 zacząć znów wzrastać.  W przypadku dni tygodnia, ilość odwiedzin rozkłada się równomiernie.
image.png

Najpopularniejsze marki w katalogu

Jeśli chodzi o najpopularniejsze marki w naszym cenniku, raczej nieszczególnie nas zaskoczyliście. Według naszych statystyk, największą ilością wycen w zakładce “Cennik“, cieszyły się katalizatory takich marek jak BMW (zdecydowany zwycięzca), grupy Volkswagen-Audi-Skoda-Seat, Fiat, Opel, Ford, Mazda, Renault, Citroen/Peugeot, Honda czy Mercedes. Dokładne dane ilościowe w poniższej tabeli:
image.png

Powyższe statystyki, świadczą nie tylko o wzroście zainteresowania tematyką katalizatorów i ich sprzedaży. Są również dowodem na to, że oficjalna strona DS AUTO – katalizatorychrzanow.pl, jest coraz chętniej odwiedzaną (i zarazem cieszącą się coraz większym zaufaniem) stroną, wśród osób, które chcą wycenić i sprzedać tą zużytą część.  Ciężko pracowaliśmy na Wasze zaufanie, publikując rzetelne i sprawdzone informacje oraz poszerzając naszą bazę katalizatorów o nowe modele.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i czas spędzony z nami! Chętnie  słuchamy wszystkich Waszych wskazówek, które mogą sprawić, że strona katalizatorychrzanow.pl, będzie dla Was jeszcze bardziej użyteczna i intuicyjna w obsłudze.