Najczęstsze pytanie zadawane przez osoby mające stacje demontażu pojazdów

-Prowadzę stacje demontażu pojazdów. Jeden z większych problemów to spora ilość zużytych katalizatorów. Co najlepiej z nimi zrobić?
– Jedynym sensownym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniego skupu katalizatorów i nawiązanie z długoterminowej współpracy.

– Dlaczego?
– Katalizator jest elementem układu wydechowego, który w swoim wnętrzu kryje metale szlachetne takie jak platyna, rod bądź pallad. Dzięki ich obecności nawet uszkodzony bądź zużyty katalizator ma dużą wartość.

– Co oznacza odpowiedni skup katalizatorów?
– Odpowiedni skup katalizatorów to przede wszystkim firma, która posiada wszelkie niezbędne pozwolenia na funkcjonowanie.

– Jakie to są pozwolenia?
– Przede wszystkim zezwolenie związane z zakupem, magazynowaniem, segregowaniem oraz transportem katalizatorów. Podczas zawierania transakcji powinna zostać wypisana karta przekazania odpadów R4, R8, R12 zgodnie z ustawą.

– Jakiej firmie najlepiej zaufać?
– Liderem w branży skupów katalizatorów jest DS AUTO Sp. z o.o. Chrzanów -> https://katalizatorychrzanow.pl/, która od wielu lat zajmuję się skupem.

– Czy DS AUTO Sp. z o.o. Chrzanów spełnia wszystkie wymogi?
– Tak. Firma DS AUTO Sp. z o.o. Chrzanów -> https://katalizatorychrzanow.pl/, posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, a zweryfikować to możemy po numerze: OŚR. 6233.2.2011.BSX

– A czy dla stałych klientów mogę liczyć na specjalne warunki?
– Oczywiście. Dla stałych klientów przewidziane są bonusy oraz wysokie ceny, dzięki pominięciu pośredników.

– A czy sprzedaż dużych ilości katalizatorów – powiedzmy ponad 100 sztuk pochłania dużo czasu?
– W przypadku klienta hurtowego ustalany jest konkretny termin oraz godziny, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie firma DS AUTO Sp. z o.o. Chrzanów -> https://katalizatorychrzanow.pl/ jest wstanie przyjąć duża ilość katalizatorów.

– W jaki sposób odbywa się wycena?
– W przypadku małych ilości istnieje możliwość wyceny online – wszystkie ceny znajdujące się na stronie internetowej są aktualne, co więcej otrzymujemy gwarancje ceny – cena podczas wyceny będzie identyczna podczas sprzedaży niezależnie od dnia.

– Czy firma DS AUTO Sp. z o.o. Chrzanów posiada spektrometr?
– Tak. W siedzibie firmy możemy znaleźć spektrometry renomowanej firmy Olympus, które w przeciągu paru sekund są wstanie dokonać dokładnej analizy zawartości metali szlachetnych w katalizatorze. Co więcej firma posiada zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych.

– Jak wygląda proces rozliczania?
– Pieniądze natychmiastowo przelewane są na podane przez Państwa konto.

– A co jeżeli Moja stacja demontażu znajduje się w innym mieście?
– To żaden problem! Pokrywamy koszty transportu.