Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Mamy dla Ciebie tablet z aplikacją CatCatalog

Kolejny miesiąc przed nami, a z jego nadejściem mamy dla Was nową promocję. Prócz atrakcyjnej oferty cenowej na 4 wybrane modele katalizatorów, o której już wkrótce napiszemy na naszym blogu, przygotowaliśmy specjalną gratkę!

W dnia 1-30 czerwca zapraszamy Was do odwiedzenia naszej głównej siedziby w Trzebini, przy ul Tuwima 21.

Będzie to niezwykła okazja, by lepiej nas poznać i zobaczyć jak wykorzystujemy autorską aplikację CatCatalog, czyli największą bazę, w której znajdziecie już ponad 8 000 modeli katalizatorów wraz z aktualnymi cenami zależnymi od bieżących kursów metali szlachetnych. Daje ona ogromne możliwości jeśli chodzi o prowadzenie skupu katalizatorów. Korzystamy z niej w codziennej pracy i na bieżąco jest ona poszerzona o nowe modele.

Tablet wraz z aplikacją udostępniamy naszym stałym dostawcom. Przez cały następny miesiąc będziecie mogli odwiedzić nas i poznać możliwości wynikające z wykorzystania aplikacji.

Tablet z aplikacją do wyceny katalizatorów CatCatalog

Pamiętajcie, że na miejscu czeka na Was nasz specjalista ds. rozliczeń, Rafał, który krok po kroku zaprezentuje Wam sposób działania katalogu i  poinstruuje jak z niego korzystać, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał. To niezwykle proste.

Jak otrzymać tablet z aplikacją?

1.Zbierz 200 szt. katalizatorów lub 150 kg monolitu ceramicznego

2. Skontaktuj się z nami i umów na dostawę w Trzebini  TEL. +48604611917 

3. Zobacz naszą firmę, laboratorium i cały proces wyceny zużytych katalizatorów od podszewki

 

4.Zdecyduj czy chcesz zostać jednym z naszych kilkudziesięciu Partnerów biznesowych. Mamy dla Ciebie tablet z nieograniczonym dostępem do aplikacji w atrakcyjnej cenie.

5.Korzystaj z aplikacji w codziennej wycenie katalizatorów i rozwijaj z nami swój biznes!

 

Co zrobić jeśli nie jesteś w stanie zebrać wskazanej przez nas ilości materiału?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Skontaktuj się z nami, a wskażemy Ci nasz punkt partnerski, z którym możesz nawiązać współpracę i poznać lepiej aplikację.