Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator K678 z Peugeota 208

Katalizator o numerze K678  pochodzi z pojazdów marki Peugeot i Citroen, najczęściej można spotkać go w modelu Peugeot 208 z silnikiem 1.6 HDi. Charakterystyczną cechą katalizatora jest jego opływowa sylwetka oraz niesymetryczne, wypukłe linie zdobiące katalizator. Długość tej części samochodowej wynosi ok. 40 cm, a szerokość ok. 16 cm. Waga wkładu katalizatora wynosi 0,81. W celu sprawdzenia aktualnych cen zapraszamy do kontaktu z wybranym punktem skupu.

Katalizator K678 z Peugeota 208

Peugeot 208 po raz pierwszy został zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie w 2012 roku. Pomimo oficjalnej prezentacji, pierwsze egzemplarze zostały wyprodukowane już pod koniec 2011 roku w fabryce na Słowacji.
Samochód stał się zastępcą dla dość długo produkowanego modelu 207 i na jego platformie podłogowej również był produkowany.

Peugeot 208, źródło: internet

Peugeot 208 należy do segmentu B i jest produkowany przez francuski koncern motoryzacyjny.
Jego sylwetka w porównaniu do poprzedników stała się inna, nieco agresywna i sportowa
Przód pojazdu jest dość krótki, co jednak nie przeszkodziło w umieszczeniu dość pokaźnego grilla, łączy on ze sobą długie, przednie reflektory.
Pojazd dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia jako trzydrzwiowy i pięciodrzwiowy hatchback, jednak mimo to w obu wersjach jego wymiary pozostają niezmienne. Współczynnik oporu powietrza w modelu jest dość niski i wynosi 0,29.

Peugeot 208, źródło: internet
Peugeot 208, źródło: internet

Wnętrze pojazdu jest nowoczesne i ekstrawaganckie. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zamontowanie tablicy zegarów na szczycie deski rozdzielczej, co zdaje się być nieco nietypowym rozwiązaniem.
Deska rozdzielcza jest zamontowana nieco wyżej niż w innych modelach. W środkowej części deski znajduje się dotykowy ekran na którym można obsłużyć system multimedialny oraz nawigację GPS. Na brak miejsc nie mogą narzekać pasażerowie tylnej części pojazdu, gdyż w obrębie kolan samochód powiększył się o 5 cm. Wielkość bagażnika stanowi 285 l objętości.

Peugeot 208, źródło: internet

Gama wyposażenia obejmuje trzy poziomy. W najniższym standardzie można nabyć samochód z systemem ESP z ABS oraz ASR, a także z bocznymi i czołowymi poduszkami i kurtynami powietrza oraz tempomatem. W wyższych wersjach wyposażeniowych można uzyskać samochód z klimatyzacją, 7-calowym ekranem dotykowym oraz zestawem audio.

Peugeot 208, źródło: internet

Gama silników modelu jest dość szeroka i obejmuje sześć jednostek benzynowych. Trzy cylindrowe motory obejmują pojemność 1.0 i 1.2 l o mocach 68 i 82 KM, 1.4 VTi l o mocy 95 KM, 1.6 VTi o mocy 120 KM oraz wersję z turbodoładowaniem 1.6 THP o mocy 156 KM.
W silnikach wysokoprężnych można spotkać trzy jednostki, są to: silnik 1.4 HDi o mocy 68 KM oraz silnik 1.6 HDi dostępny w dwóch wariantach o mocy 92 i 115 KM.