Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator C225/BOSAL z modelu Opel Vivaro

Katalizator o numerze C225/BOSAL produkowany był do samochodów marki Renault, Nissan oraz Opel . Katalizator wyróżnia przede wszystkim dwa wylotu usytuowane pod kątem 45 stopni w stosunku do obudowy. Jego długość wynosi ok.  32 cm, a szerokość to ok. 20 cm. Waga wkładu wynosi 1,35 kg. Ten model katalizatora można spotkać choćby w modelu Opel Vivaro, Renault Trafic oraz Nissan Primastar z silnikiem diesla 2.5 dCi. Aktualną cenę za ten katalizator można sprawdzić wchodząc na nasz cennik.

Katalizator C225/BOSAL z modelu Opel Vivaro

Opel Vivaro należy do samochodów typu Van o klasyfikacji segmentowej E. Pojazd produkowany jest przez niemiecki koncern Opel przy współpracy z marką Renault stając się nie tylko zastępcą dla modelu Arena, ale również modelem bliźniaczym z Nissan Primastar oraz Renault Trafic.

Opel Vivaro, źródło: Internet

Po raz pierwszy auto zostało zaprezentowane w 2001 roku. Samochód proponowany jest w kilku wersjach nadwoziowych jako pojazd dostawczy w segmencie D, minibus oraz odmiana osobowa o nazwie Zafira Life, gdzie podróżować może aż 9 osób.

Opel Vivaro słynie z funkcjonalności i swej prostoty. W zależności od wyboru wersji pojazdu można spodziewać się odmiennego wnętrza na który składają się różne materiały wykończeniowe. Wygląd zewnętrzny pojazdu jest niezwykle zaskakujący jak na pojazd dostawczy. Sylwetka pojazdy jest bardzo zgrabna, a uwagę przykuwa wypukły dach z zakończeniem na wysokości kabiny oraz duże okno pozwalające na dużą widoczność podczas jazdy. Na zadowolenie klientów działają również duże, wygodne fotele, system przewietrzania kabin oraz wydajne ogrzewanie.

W pierwszych latach produkcji sprzedawano pojazd z silnikiem benzynowym o pojemności 2.0 l 16V o mocy 120 KM oraz diesel 1.9 l, 2.0 l, oraz 2.5 l dCi o mocy między 80, a 145 KM.

W 2002 roku pojazd zdobył nagrodę „Car of the Year” którą dzielił wraz z Renaulr Trafic.

Opel Vivaro, źródło: Internet

W 2014 roku weszła druga generacja pojazdu podczas której wyróżniono grill łącząc go z reflektorami oraz pionowymi światłami. Wymianie poddano również drzwi, burty oraz tylny pas.

Opel Vivaro może być wyposażone w elektryczne sterowanie okien i lusterek, klimatyzację, poduszki powietrzne, system ABS I ESP.

Druga generacja pojazdu zakończyła się wraz ze zmianą polityki koncernu PSA, gdzie został zerwany sojusz z Reanult.

Trzecia generacja modelu została zaprezentowana w 2019 roku stając się bliźniaczym modelem z Citroen Jumpy, Peugeot Expert oraz Toyota ProAce.