Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 96832171 z modelu Chevrolet Spark

Katalizatory o numerze 96832171  wykorzystywane były przez markę Chevrolet.

To niewielkich rozmiarów katalizator. Nie przekracza 25 cm długości, lecz waga jego wkładu sięga aż 7,2 kg. Ma symetryczny, zaokrąglony kształt. Po obu bokach widnieją długie, odznaczające się śruby.

Katalizator 96832171 z Chevroleta Spark

Katalizatory 96832171 montowano w modelu Chevrolet Spark 1.2 16V w latach 2009-2015 w samochodach benzynowych.

Cenę tego modelu poza promocją możecie śledzić tutaj.

Chevrolet Spark to samochód osobowy z segmentu A , pierwotnie sprzedawany jako Daewoo Matiz, produkowany przez koreańskiego producenta samochodów GM Daewoo od 1998.

Jego konstrukcja została oparta na prototypie Italdesign Lucciola, zaprojektowanym przez Giorgetto Giugiaro. Stworzony początkowo by zastąpić model Fiat Cinquecento.

Pierwotnie znany jako Daewoo Matiz. Nomenklatura Chevrolet Matiz była stosowana od 2000 r. Został opracowany w oparciu o Daewoo Tico, z którym dzieli mechanikę i budowę zawieszenia. Z  Suzuki Alto pochodzi natomiast charakterystyczny wymiar szerokości, narzucony przez japońską kategorię podatkową „ Kei car ”.  Model ten stał się znany jako produkt innych marek amerykańskiej grupy przemysłowej General Motors : Chevrolet Matiz (Europa i Meksyk), Chevrolet Spark (Ameryka Północna i Południowa) i Pontiac G2 (Meksyk).

Chevrolet Spark z 2009 r.

Chevrolet Spark charakteryzuje się niebanalnym i rozpoznawalnym designem. Dzięki odpowiednio skonstruowanej kierownicy, której położenie można łatwo modyfikować, pozycja kierowcy jest niezwykle wygodna. Mimo pozornie niewielkich rozmiarów, auto jest zaprojektowane tak, by “wycisnąć” jak najwięcej z dostępnej przestrzeni i zapewnić podróżującym komfort. Wnętrze jest dobrze zaprojektowane i praktyczne. Atutem modelu są też właściwości jezdne i niskie koszty eksploatacji.