Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizatory o numerach 96264037, wykorzystywane są przez markę Daewoo. Znane są z podłużnego i niezwykle symetrycznego kształtu. Mierzą około 40 cm i ważą  około 1.2 kg. Katalizator 96264037/AC/DAC/MADE IN KOREA w dniu 29.03.2019 r. wart jest…

Katalizator 96264037 z Daewoo

Katalizatory o numerach 96264037, wykorzystywane są przez markę Daewoo. Znane są z podłużnego i niezwykle symetrycznego kształtu. Mierzą około 40 cm i ważą  około 1.2 kg. Katalizator 96264037/AC/DAC/MADE IN KOREA w dniu 29.03.2019 r. wart jest 510,30 PLN.

Model 96264037 wykorzystywany był przez markę w modelu Daewoo Rezzo 2.0 z 2001 roku.

Daewoo Rezzo, to kompaktowy MPV produkowany przez Daewoo Motors od 2000 r. do 2009 r. Do 2004 roku, w Europie był sprzedawany pod marką Daewoo, z kolei od stycznia 2015 r. pod marką Chevrolet.

Nazwa Rezzo funkcjonowała w Azji oraz niektórych krajach Europy. W innych miejscach, znany był jako Tacuma. Zakończenie jego produkcji zostawiło lukę przez ponad dwa lata, aż do pojawienia się modelu Chevrolet Orlando – minivana z siedmioma miejscami.

Projekt auta powstał w centrum Pininfarina, natomiast rozwiązania mechaniczne zaczerpnięto w dużej mierze z pierwszej serii Daewoo Nubiry. Kilka aspektów mechanicznych pochodzi natomiast z Opla Astry.

Konstrukcja przypominająca jajko przyczyniła się do sukcesu na rynku południowoeuropejskim. Na styl Rezzo składają się opływowe kształty, chromowana maska, duże, pionowe reflektory tylne i sporej wielkości okna.

Bardzo obszerna kabina pasażerska wyposażona została w elementy plastikowe, które cechują się skromną jakością. We wczesnych modelach, mówi się także o kiepskiej jakości podzespołach.

Konstrukcja podwozia jest taka sama jak w przypadku Nubiry. Pojemność bagażnika wynosi od 325 do 1320 l, a zbiornik ma pojemność 60 litrów. Tacuma udostępniała miejsce dla 5-ciu osób.

Po zakupie przez General Motors koreańskiej firmy Daewoo Motor, założono GM Daewoo, a model Tacuma został poddany pewnym estetycznym aktualizacjom,  skoncentrowanym głównie w obszarze czołowym, dzięki przyjęciu nowej, bardziej kompaktowej maski i wprowadzeniu nowych żeber i wlotów powietrza z przodu, które zapewniają większy przepływ powietrza do silnika w celu chłodzenia . Wraz z pojawieniem się GM Daewoo, samochód został również sprowadzony do Afryki i Ameryki Południowej pod nazwą Chevrolet Vivant. 

W 2005 r . Tacuma została zmodyfikowana po raz drugi: tym razem był to większy facelifting rozpoczynający się od nazwy, która zostanie przyjęta w Europie . Nie będzie już sprzedawany przez markę Daewoo, ale przez amerykańską markę Chevrolet (także część General Motors). W rzeczywistości, w styczniu 2005 r.

Chevrolet Tacuma sprzedawany od 2005 roku był oferowany w dwóch wersjach: SE – wersja podstawowa i SX – wersja flagowa. Standardowo, we wszystkich wersjach znalazły się : przednia i boczna poduszka powietrzna, ABS, radio CD , przednie i tylne elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy i kierownica o regulowanej wysokości. W SX dodano automatyczne felgi aluminiowe i lampy przeciwmgielne oraz regulację klimatyzacji. Opcje obejmowały ręczną klimatyzację (dla wersji SE ), szyberdach (tylko SX ) i metaliczną farbę (dla obu wersji).

W marcu 2008 r. Ukraiński prezydent Wiktor Andrijowicz Juszczenko wraz z ukraińskim oddziałem Chevrolet Europe przekazał Leonidowi Stadnykowi, najwyższemu człowiekowi na świecie, który wpisany został do Księgi Rekordów Guinnessa za pomocą swojego 2,57 m wzrostu, zmodyfikowaną Tacumę.

Aktualne ceny zużytych katalizatorów z Daewoo oraz innych marek, jak zawsze w naszym katalogu.