Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 5CJ z Mitsubishi Galant

Katalizatory 5CJ wykorzystywane są w produkcji modelu Mitsubishi Galant z silnikiem o pojemności 2.5 l w latach 2000-2003. Cechuje je duży rozmiar – długość sięga 55 cm. Waga wkładu to ponad 1,5 kg. Katalizator ten jest podłużny, spłaszczone brzegi i dość symetryczny kształt nie licząc zakończeń wylotów. Aktualną cenę można sprawdzić na stronie modelu lub w cenniku marki Mitsubishi.

Galant to samochód , który był produkowany przez japońskiego producenta Mitsubishi w latach 1969-2012. Nazwa modelu pochodzi od francuskiego słowa galant , czyli „rycerski”. Było dziewięć różnych generacji, o łącznej  sprzedaży przekraczającej pięć milionów sztuk. Produkcja rozpoczęła się  od kompaktowego sedana, ale z biegiem życia Galant przekształcono w samochód średniej wielkości. Początkowa produkcja odbywała się w Japonii, ale od 1994 r. rynek amerykański obsługiwany był przez pojazdy montowane w byłym zakładzie Diamond-Star Motors (DSM) w Normal, Illinois .

Mitsubishi Galant z 2003 r.

Pierwsza generacja samochodu, początkowo znana jako Colt Galant, została wydana w grudniu 1969 roku w nowym japońskim salonie Mitsubishi o nazwie Galant Shop . Projekt został nazwany przez Mitsubishi „Dynawedge”, odnosząc się do wpływu aerodynamiki na sylwetkę pojazdu.