Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Katalizator 1317672/METAL z BMW E36 i katalizator 1317673/METAL Aston Maritn Vantage V8.

Katalizator o numerze 1317672/METAL występuje w pojazdach marki BMW w modelu E 36 z silnikiem 3.0, który to był już przez nas opisywany, z kolei katalizator o numerze 1317673/METAL można spotkać w pojeździe Aston Maritn Vantage V8.
Oba modele cechuje dość charakterystyczny wygląd na który ma wpływ kilka części, które tworzą wspólnie jedną całość. Waga wkładu tego katalizatora wynosi 0,327 kg. Aktualną cenę za ten oraz inne modele katalizatorów można uzyskać poprzez kontakt z wybranym przedstawicielem punktu skupu.

 

Katalizator 1317673/METAL z Aston Martin Vantage V8

Aston Martin to marka znana przede wszystkim z ręcznie budowanych, wyczynowych samochodów sportowych. Swym wyglądem był niezwykle brytyjski, wyrafinowany i oddający hołd wyścigowemu rodowi marki. Jego nazwa pochodzi od założyciela marki Lionela Martina, który tworzył ją wraz z Robertem Bamfordem, z kolei Aston jest nawiązaniem do samochodowych wyścigów górskich na wzgórzu Aston Hill, gdzie to Lionel Martin zajmował się sportowymi pojazdami.
Pierwsze pojazdy były wyprodukowane w 1915 roku lecz w wyniku wybuchu I Wojny Światowej produkcja została wstrzymana. Za prawdziwe rozpoczęcie kariery tej marki można uznać moment w roku 1964 kiedy to model DB5 zadebiutował na srebrnym ekranie w filmie Goldfinger.

Aston Martin Vantage, źródło: Internet

Filozofią tej marki jest przede wszystkim jakość, a nie ilość. Od początku istnienie marka charakteryzowała się pięknymi, cywilizowanymi samochodami sportowymi o wysokich osiągach, które były projektowane i budowane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Po dzień dzisiejszy pojazdy nadal są ręcznie budowane z użyciem najnowszych procesów technologicznych.

Aston Martin Vantage V8, źródło: Internet

Aston Martin Vantage V8 zadebiutował w 2005 roku wyznaczając punkt odniesienie dla obecnych modeli tej marki. Po raz pierwszy oficjalnie został zaprezentowany w 2006 roku podczas salonu samochodowego w Paryżu. Pojazd prezentował się pięknie dzięki swemu filigranowym rozmiarom, a także posiadanej mocy na którą składał się początkowo silnik 4,3 litra jednak w 2008 roku został on przerobiony na 4,8 l oferując 420 KM.

Aston Martin Vantage V8, źródło: Internet

W standardzie można było nabyć auto z pięciobiegową, manualną skrzynią biegów, łączem Bluetooth pozwalającym na synchronizację telefonu z komputerem samochodu, automatyczną klimatyzacją, podwójnymi poduszkami powietrznymi, czujnikami parkowania, USB.
Jego styl to przede wszystkim sportowy, dwudrzwiowy coupe lub kabriolet z tylną klapą oraz dwoma siedzeniami. Stylistyka zewnętrzna łączy piękną linię samochodu sportowego przy odpowiednim zachowaniu tożsamości pojazdu. Doskonałe prowadzenie oraz reakcji podczas jazdy jest zastosowana w pojeździe zaawansowana struktura nadwozia, której architektura zapewnia doskonały szkielet.

Aston Martin Vantage V8, źródło: Internet

 

Wysoka wytrzymałość podwozia zapewnia stabilna platforma, która zapewnia lepszą kontrolę, wyczucie oraz skutecznie zwiększa bezpieczeństwo przy jednoczesnej poprawie jakości wykonania.

W 2009 na salonie motoryzacyjnym w Genewie przedstawiono odmianę V12 Vantage, który był wyposażony w benzynowy, wolnossący, widlasty silnik V12 o pojemności 5,9 l i mocy 512 KM.

Na koniec dodamy, że ciekawostką tej marki jest to, że wymyśliła styl nadwozia hatchback w 1953 roku stosując ją w modelu DB2/4.

Aston Martin Vantage V8, źródło: Internet