Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Kalkulacja katalizatorów nowego Klienta

Wczoraj gościliśmy po raz pierwszy przedstawicieli pewnej działającej od dawna kasacji z województwa świętokrzyskiego.
Zdążyli już nawiązać liczne kontakty ze skupującymi, którzy wyceniali ich katalizatory. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie u nas ich oczekiwania dotyczące cen zostały spełnione.
 
Wcześniej – jak sami stwierdzili – uzyskiwali przeciętnie 200 zł na jednej sztuce. Nic więc dziwnego, że wiadomość o średniej wynoszącej 408 zł netto za katalizator z dostarczonej partii, wprawiła naszych Gości w entuzjazm.
 

Rachunek jest prosty – za 190 katalizatorów otrzymali 77 574,40 zł na rękę. Do tej kwoty doliczyliśmy oczywiście podatek, który metodą split payment został wpłacony na oddzielne konto VAT. Przypomnijmy tu raz jeszcze, że ceny, które podajemy zarówno w cenniku na stronie, jak i w katalogu hurtowym, są cenami detalicznymi netto! Nie musicie zatem martwić się, że ze względu na podatek, kwota do wypłaty okaże się niższa niż zakładaliście. Ponadto jeśli zjawiacie się u nas z hurtową ilością, otrzymujecie jeszcze więcej niż określa ogólnodostępny cennik. Na tym właśnie polega zaleta stałej współpracy z nami. 

Przypominamy raz jeszcze, że cena netto wynika w tym wypadku z wyliczenia sumy wartości każdego modelu z dostawy, a podsumowanie ujmujące wagę i cenę jednostkową za kilogram jest wyłącznie wyliczeniem “firmowym”.
Naszym Kontrahentom zaprezentowaliśmy szczegółowo halę magazynową i produkcyjną oraz laboratorium. Pokazaliśmy jak dokonujemy wyceny z pomocą spektrometru XRF, oraz jak korzystać z tabletu wyposażonego w aplikację CatCatalog.  Aplikacja niewątpliwie zrobiła pozytywne wrażenie, ponieważ nasi Goście po krótkim instruktażu, odjechali do swojej siedziby z jednym z nich. Dzięki obecności profesjonalnego narzędzia do wyceny, będą mogli rozwinąć swój biznes, znając nie tylko aktualną wartość detaliczną, jak i mając świadomość ile zarobią na posiadanym towarze.
Mamy też zwyczaj pytać nowych Klientów jak oceniają pierwszą wizytę w naszej firmie i jakie są ich oczekiwania odnośnie dalszej współpracy.
Tak było i tym razem. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że zaufali nam, ponieważ przychodząc do nas zastali dokładnie to, czego się spodziewali, a wcześniejsze oczekiwania pokryły się z rzeczywistością. Wszystko wyglądało dokładnie tak jak pokazujemy to w naszych katalogach czy w mediach społecznościowych – począwszy od budynku i wyposażenia, kończąc na wycenie. Żaden aspekt nie okazał się przekoloryzowany w naszych przekazach.