Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Gdzie jeszcze można wycenić katalizatory?

W 2017 roku założyliśmy na facebooku grupę “Wyceń swój katalizator – znajdź swój punkt skupu* Value your catalyst!”. Dziś zaangażowanych jest w jej aktywność prawie 4 600 członków, a codziennie dołączają nowe osoby.

Celem jej założenia było stworzenie przestrzeni do wymiany informacji na temat wartości katalizatorów i tego gdzie można najlepiej sprzedać je w swojej okolicy.

Grupa od początku działa w oparciu o zasady, które są dla nas niezwykle istotne.

Priorytetem dla DS AUTO jest to, by każdy kto chce sprzedać zużyty katalizator, uzyskał od innych wartościową informację – ile wart jest aktualnie konkretny model. Dlatego właśnie stale czuwamy nad poziomem dyskusji w grupie, by każdy kto ją odwiedzi, mógł polecić ją wszystkim, którzy również zainteresowani są tematem.

Zobacz jak zostaniesz przywitany…

Nie bój się zadawać pytań jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości! Wszyscy członkowie grupy zdają sobie sprawę z faktu, że nie każdy musi “siedzieć” w temacie i orientować się w zasadach, na jakich wyceniane są katalizatory.

Dzięki odpowiednio skonstruowanemu regulaminowi i dbałości administratorów, trzymamy wysoki poziom dyskusji, które przebiegają w miłej i życzliwej atmosferze!

Wystarczy dodać zdjęcie części oraz numer wybity na pokrywie, by dowiedzieć się już po kilkunastu minutach ile zaproponują za niego inni członkowie. Obecność osób, które od lat zajmują się skupem katalizatorów powoduje, że wszelkie nieadekwatne do modelu propozycje cenowe są szybko weryfikowane.

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do grupy! Korzystajcie z wartości jakie niesie.

Link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/skupkatalizatorow/

Regulamin grupy: 

1. W grupie zajmujemy się wyłącznie tematem katalizatorów

Prosimy zamieszczać wyłącznie posty odnoszące się do zużytych katalizatorów. Wszelkie pozostałe posty będą usuwane.
2. W grupie wszystko odbywa się na forum

Jeśli w poście zadawane jest pytanie do wszystkich, to również odpowiedź powinna zostać udzielona w komentarzu, tak aby była widoczna dla każdego z użytkowników. Nie mamy nic do ukrycia.
3. Bądź miły i uprzejmy

Razem tworzymy serdeczną atmosferę. Traktujemy się z szacunkiem. Urozmaicone dialogi to normalna rzecz, ale pamiętajmy o uprzejmości.
4. Zakaz promocji / spamu

Daj grupie więcej, niż chcesz od niej uzyskać. Autopromocja, spam i nieistotne linki są niedozwolone. Ponadto, osoby z tzw. fałszywymi kontami nie będą przyjmowane do grupy.
5. Zgłaszanie osób, które nie dotrzymują danego słowa

Prosimy, aby każdy taki przypadek był przez Was zgłaszany. Tylko dzięki temu możemy podjąć odpowiednią reakcję względem takich osób.
6. Jakość grupy

W trosce o jakość grupy i merytoryczność dyskusji, Administratorzy, którzy zauważą ofertę cenową mocno odstającą od realiów rynkowych i faktycznej wartości modelu, mają prawo zadać pytania weryfikujące członkowi grupy, aby ustalić jego wiarygodność.