Wskaż posiadaną ilość:
Skup hurtowy: Dariusz Seremak

Jak umówić się na dostawę katalizatorów w siedzibie głównej?

Dostajemy od Was codziennie mnóstwo zapytań w sprawie podjęcia współpracy i możliwości sprzedaży zebranego materiału w naszej siedzibie głównej w Trzebini- zarówno tej stałej, jak i jednorazowej dostawy.

Jak wszyscy wiedzą, bycie naszym Partnerem biznesowym wiąże się ze szczególnymi korzyściami – uzyskaniem ceny hurtowej; gwarancjami cenowymi i możliwością fix-owania kursów, która chroni przed okresowymi spadkami na giełdzie; udostępnieniem tabletu z aplikacją do wyceny ponad 8 400 modeli katalizatorów; wsparciem merytorycznym w kwestiach zmian w przepisach środowiskowych czy reklamą na naszej stronie, którą codziennie odwiedzają tysiące potencjalnych Klientów i w mediach społecznościowych.

Chcielibyśmy zatem krótko opisać, co zrobić aby zostać Partnerem firm DS AUTO i Unimetal Recycling i móc sprzedawać katalizatory oraz monolit ceramiczny na najlepszych możliwych warunkach?

  1. Zarejestruj swoją działalność gospodarczą w CEIDG, lub jeśli działasz za granicą, zarejestruj swój podmiot jako dokonujący transakcji wewnątrzwspólnotowych, by być widocznym jako “aktywny” w systemie “VIES” – VAT Information and exchange system.
  2. Jeśli prowadzisz firmę w Polsce, koniecznie uzyskaj wpis do Rejestru BDO czy Bazy Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.
  3. Zbierz 150 szt katalizatorów/150 kg materiału i skontaktuj się z nami, by umówić odpowiedni termin dostawy! Jak wiecie, w siedzibie głównej prowadzimy skup hurtowy – stąd wskazane jest kryterium ilościowe.

Jeśli nie posiadacie Państwo wspomnianej powyżej ilości materiału, zalecamy zwykle dozbieranie jej (przy kilkudziesięciu sztukach) lub po prostu kontakt z naszymi partnerskimi punktami skupu detalicznego, które chętnie odkupią od Państwa katalizatory na atrakcyjnych warunkach i udostępnią informację o wartości interesujących Państwa modeli.

Pomagamy w  ogarnięciu kwestii formalnych związanych z uzyskaniem wpisu do Rejestru BDO, sporządzaniem ewidencji zebranych odpadów, wypełnianiem kart KPO czy innych spraw, co do których macie wątpliwości. By pozostać na bieżąco ze zmianami w przepisach, warto śledzić zakładkę “Aktualności” strony Unimetal Recycling.

Jeśli Wasza działalność jest już zarejestrowana, posiadacie ważny wpis w Rejestrze BDO i zebraliście wymaganą ilość materiału, został Wam już tylko kontakt telefoniczny lub mailowy i umówienie dogodnego dla obu stron terminu (zalecamy kontakt z kilkudniowym wyprzedzeniem).

Dostawa hurtowa – Tel +48 730 016 017, tel.
e-mail: infodsauto@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu!